zattirizat – stencil in eskişehir

Eskişehir için böyle bir projemiz var. Hatta az da olsa uygulamaya da başladık. Yaptığımız işleri yavaş yavaş zattirizatstencil.deviantart.com adresine yüklücez.

Adreste bulunan gaz maskesinin ( Sokakta bulunan şeklinde ) üzerinde normalde polis öldürür yazıyor. Yakın bir zamanda hızlanmayı düşünüyoruz.

Yaptığımız stencillartın altına da küçük bir şekilde zattirizat diye spreyliyoruz. Görürseniz şaşırmayın. Şen kalın yakında görüşmek üzere.

14 replies on “ zattirizat – stencil in eskişehir ”
 1. bizi çağırmazsanız stencile, düşmanlarınıza katılıp wanted yazacağım her yere :X :D

 2. yahu bu süngerin orada yeni yapılan stencilları da yine birisi karalamış yanına da wanted yazmış kimmiş şu sansüresansür olayı ya çok merak ettim.

 3. bence bi aralar hep beraber toplanıp içelim… yakın zamanda irtibata geçelim, baharda geliyo ohh miss .D
  izmirde hayalbazda konser ayarlarken bi baktım fanzin var kitaplığında, mütrüp… bu giz o giz mi derken baktım eskişehir tren bileti tamam dedim .D eline sağlık çok güzel olmuş .)

 4. sünger’in oradakiler de şahane duruyor.
  birgrupdenyo da alexis’lerin üstüne maymun kulağı filan çizmiş, garip olmuş o da, ahah.

 5. bağlarda telefon kutusu mu artık neyse onun üzerindeki “polis öldürür” stencili her geçişte gözüme takılıyor haha süper olmuş.

 6. sınırlama diye bir şey yok tabi.
  zattirizat harflerden ibaret bir şey sadece, böyle bir şey yapmak istiyorsan istanbul’da durma yap :D derim. Ama tek kişi stencil yapmak zor oluyor bence. en az 2 kişi olun derim ben.

  Eskişehir’de de yeni başladık zaten. Bugün aklımıza birşey geldi onu yaparsak güzel olacak diye düşünüyorum… Yaparsak koyarız zaten. Yapmadan söylemeyelim şimdi.
  Görüşmek üzere :D

 7. valla ben de bi eskişehirli olarak projeden yeni haberdar oldum ancaak zattirizat sana da gönderir hazırlarsın basarsın sınırlama olur mu heç :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir