yine, yeni, yeniden

ortadoğu ve balkanların en çok tasarım değiştiren sitelerinden biri olan etilen, server tarafında yaşadığı sorunları çözümlemeye çalışırken tasarıma da el attı. tek derdimizin paylaşmak ve içeriği en temiz ve en net şekilde ulaştırmak hedefimizi yanıstmaya çalıştık. umarım başarılı olmuşuzdur. aynı zamanda server tarafında da daha iyi, daha hızlı bir yuvaya geçtik. normal şartlar altında siteyi daha hızlı kullanmanız gerekiyor. geçmiş tarihli içeriklerin formatında da sapıtmalar olabilir. zaman içerisinde düzelecek.

bu sıkıcı bilgilerin ardından yeni tasarımın da etkisiyle daha aktif ve daha öfkeli günlerin geldiğini hissediyoruz. önümüzdeki dönemde;

  • blog: daha az ama daha öz içerik ile karşılaşabilirsiniz.
  • sosyete yayınları: ayda 2 basılı eser gibi bir hedefimiz var, kısmet.
  • radyo: haftada 1-2 yayın olarak kulaklarınızın pasını almaya devam ediyoruz.
  • film gösterimi: kargart film gösterimlerinde ayda bir toplanmaya devam edeceğiz.

bu arada bilmeyenlere çeşitli pek bir sosyal ağlardan bizlere ulaşabileceğinizi de hatırlatalım

herhangi bir içeriği görüntülemeyenler ya da önerileriniz ya da sövgüleriniz için aşağıdaki yorum alanını ya da iletişimi kullanabilirsiniz.  arşiv sayfasına da göz atmayı ihmal etmeyin.

etilen sosyete | her daim şıngır mıngır

Comments

Ece Helen dedi ki:

Ben bu halini kargaşalıktan arınmış, dolayısıyla odaklayıcı ve keskin buldum. Ayrıca, öz paylaşımlar olması da anafikri daha net gösterir.

fazo dedi ki:

Eline sağlık bro, nefis olmuş bence.

turtleontheroad dedi ki:

dev punto garip olmus. eski tasarimin nesi vardi bilmiyorum ama umarim tez zamanda alisiriz. son olarak az ama oz icerik tabirini merak ettim. son zamanlarda cok ama bos icerigimiz mi vardi?

yılmaz dedi ki:

Abi eski hali çok çok daha iyiydi. Hayal kırıklığı olmuş bence.

Bir cevap yazın