ugg botlar

forward e-mail gibi haber yazan pek meşhur haber sitelerinin birinde tanıtmışlar kendilerini, bütün ünlülerde varmış, bu yılın favori botuymuş vs. vs. buraya kadar klasik ama son cümle cidden rahatsız etti;

Modayı takip edenlerin,  tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de pek moda olan bu botlardan, diledikleri rengini seçip satın almaları şart!

moda nedir, gereklimidir, gereksizmidir tartışmalarının yanında özellikle özel üniversitelerde kız öğrencilerimizin resmi ayakkabısı haline gelmiş bu ürünün fiyatının 600 liradan fazla olması, bir çok insanın babama dedim bana da alacak söylemleri içine girmesi, her 4 kişiden 5inde bu ayakkabıyı görmem sinir bozucu.

bir de bildiğimiz, her hırdavatçıda bulunan bahçıvan çizmeleri de moda. aynı şekli renkli, çiçekli desenlerle 500 liraya sattıklarını duydum alanı da çok gördüm.

sırada ne var?

Comments

hamamböceği dedi ki:

yalnızca üniversitelerde mi? bizim okulda da sürüsüne kızda var şunlardan. bi’ de para basıyolar sanırım, birbirlerine hediye falan ediyolar. o bota o kadar para vereceğime kitap alırım mis gibi. bi işe yarar en azından.

survivor dedi ki:

bu işe girsekya biz ne uğraşıyoruz buralarda ya. Mesela bulaşık eldivenine çiçek yapalım. 150 lira.

ny.batteri dedi ki:

eski kız arkadaşımın da bir adetine sahip olduğunu gördüm ve döndüğüm direğin varlığına dua ettim.

Bir cevap yazın