triceratops nasıl yenir

triceratops 65-68 milyon yıl önce yaşamış otobur dinazorumuz. siz daha ziyade jurassic park filmlerinde gördünüz. dinazorlar aramızdan ayrılmadan son dönem yaşayan arkadaşlar, yakınlarımız. uzaktan bakınca gergedana benziyor zaten. onun kafası niye böyle ki diye sorduğunuzu da biliyoruz, yetkili abilerimiz kur yapmak için diyor. 65 milyon önce de dünyanın gerçeğinin sevişmek olduğunu bilinci aslında hepimize yeter.

triceratops kuul bir adı var diye gözükse de aslında üç boynuzlu demek. halbuki bu arkadaşın iki boynuzu var. biliminsanlarının da kafası dönem dönem güzel olabiliyor. olsun. triceraptops t-rex denilen bu alayınızın bildiği filmlerimizin yıldızı en büyük dinazorların da besin kaynağı. büyük dinazor küçük dinazoru yerken filmlerin başrolünü de kaptırmıyor.

vatana millete faydalı bilgilerin sitesi etilen. gün gelir t-rex’im olur, nasıl beslerim diye kara kara düşünenlerin yanında. t-trex’ler aç kalmasın diye, triceratops nasıl yenir rehberi. afiyet olsun;

triceratops_1 gıdıya sağlamca yapışın.
triceratops_2 kafayı şöylece yırtın ki baldan tatlı boyun kaslarını görelim triceratops_3 yumuşak suratını şöyle bir kemirin. triceratops_4 kafanın içerisindeki enfes lezzetlerin tadını çıkarın.

Bir cevap yazın