torun pazarı – 2014

geçtiğimiz yıl katılım göstermiştik, bu yıl da bir aksilik olmazsa oradayız. güzel insanlara, güzel işlere her daim desteğimiz mevcut olacak. sosyete ürünlerine ne bırakırsanız torun’a kalıyor. ankarada olup uğramayan bizden değildir.

torun pazarı – 2014 | facebook

Torun bu sene de, mekanın sürdürülebilirliğine destek amaçlı gerçekleşirken bir panayıra dönüşüveren Torun Pazarını organize ediyor. Torun Pazarı sene boyunca Torun’un satışa odaklandığı yegane an. Geçtiğimiz sene 73 sanatçı ve inisiyatifin katılımıyla oldukça hareketli geçen Pazar Torun’un bugünkü sürdürülebilirliğini sağlayan önemli ekonomik etkinliklerden biri.

Onlarca sanatçı ve sanat oluşumunun desteğiyle ortaya çıkan bu iki günlük etkinlikte bir sürü farklı disiplinden işin ve tasarım objelerinin yan yana yarattığı çılgın karmaşanın orta yerinde buluşup müzik performanslarına eşlik edeceğiz. Pazar boyunca Torun’da bulabileceğiniz işler çok güzeller! Bizlerle işlerini paylaşan sanatçılar, Torun’da çalmaya gelecek müzisyenler, yemekler hazırlayacak hamaratlar, mekanı yeniden tasarlayıp bir pazara dönüştüren kızlar oğlanlarla, 11 12 ekimde Torun Pazarına sizleri de bekliyoruz!

Performanslar:
11 Ekim Cumartesi 17:00, Özüm İtez (Hayvanlar Alemi) solo gitar perfomansı
12 Ekim Pazar 17:00, Neonderthal, gezici akustik timi açık büfe perkisyon çemberi
12 Ekim Pazar 19:30, Mek’an Sahne, “Artık hiçbi’ şii eskisi gibi olmayacak! Sil gözyaşlarını!” tiyatro performansı

Kapanış Partisi:
12 Ekim Pazar 22:00, Çerikunda Dj Performansı, @Rudis (Bayındır 2 Sokak 28/A Kızılay)

Geçtiğimiz seneki Torun Pazarı için : torun-web.com/Torun-Pazarı

Katılımcılar

Esra Sağlık, Erdem Yalçın, Cemre Yeşil, Erin İlkcan Aslan, Koray Atılgan, Lefor Karalı, Mert Acar, Ozan Bilginer, Püren Çetin, Onur Kutluoğlu, Melike Kılıçer, İlker Çelen, , Ali Taptık, Zeynep Arıkan, Kübra Gürleşen, Kemal Yıldız, Funda Susamoğlu, Alper Tüt, Fırat Güner, Emre Adıgüzel , Hüseyin Kiris, Onur İzci, Seval Şener, Mert Batırbaygil, Görkem Ergun, Beril Or, Bora Başkan, Uğur Altun, Beril Ateş , Asya Kahraman , Belkıs Işık, Begüm Yamanlar, Özge Demirbaş, Aslı Sezer, İdil Deniz Türkmen, Onur Gökmen, Özgür Atlagan, Yaprak Kırdök, Zeynep Beler, Özge Horasan, Cem Kahyalı, Nejat Satır, Güneş Terkol, Ayşe Hasan, Cemil Batur Gökçeer, Burcu Bilgiç, Oğuz Karakütük, Ekin Urcan

İnisiyatifler

Velvele Mecmua, Kabahat, Bant , Avareler, Etilen Sosyete, Atolye Yeti, Edisyon, Ka Atölye, Hazavuzu, Orta Format Dergi

Performanslar

Özüm İtez, Neonderthal, Çerikunda, Mek’an Sahne

Bir cevap yazın