sokak edebiyatı #3

aylık olarak çıkıcak olup, aşağı yukarı bi 6-7 şehre rahat dağıtımı yapılıcaktır fanzinin.. bunun dışında, ekstradan bi kaç şehirdende elden ulaşım yapılabilir. hiç olmadı kargo aracılığı ile, 2000’den beri çıkan tüm fanzinlere bi anda erişebilirsiniz, bu yeni fanzin çıktıktan sonra..

ayrıca fanzine yazıda, çizimde, başka zırvalarda gönderebilirsiniz tabii, yayın formatımıza uygun bulunduğu takdirde yayınlanacaktır..

henüz bitmemiş olan kapak resmi yukarıda. bi kaç kolaj işlencek kapağa, birde csns yayınları logosu konacak sadece… bunun dışında bi iki aya, s.e bünyesinde yetişmiş olan bi kaç fanzinde çıkar gelir kapınıza ekstradan.. şimdilik, yazmak çizmek dağıtmak ucundan kıyısından bulaşmak isteyen varsa, duyuralım dedik..

içeriğe gelince,

s.e editörlerinin yazıları, varoş fanzinden özgür’ün çizimleri, fenris’in çizimleri.. mondo-trosho’dan esat’ın bi iki çalışması olacaktır. 200 kopya basılıcak olan fanzin, her ayın onu ile on beşi arasında, sizi rahatsız etmek için buralarda olur, ağustostan sonra.. daha detaylı geniş bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz:

http://www.sokakedebiyati.net

veya forumda fanzin başlığında eski yayınlar için:
http://sokakedebiyati.net/forum/viewforum.php?f=2

soru sormak isteyen katkıda bulunmak isteyen mail atabilir…

Comments

miray dedi ki:

alalalalla yhaaa yaptığı işleri arıorum ne çkıoooo beeaaaaaa!!!!!

girdap dedi ki:

eskişehir için size göndericem zaten epey bir kopya, : )

flagg dedi ki:

gayet güzel bir çalışma gibi gözüküyor, elinize sağlık.

bir kendi belimizi doğrultalım, el atmaya geliriz elbet. şimdilik dağıtımda eskişehir ayağını her türlü halledeceğimizi unutmayın.

Bir cevap yazın