şaka.

MHP, 10’uncu Olağan Büyük Kurultayı’nda adaylıktan çekilen Kayseri eski Milletvekili Seyfi Şahin, “Zinayı yasaklayacağız, boşananı döveceğiz” şeklindeki açıklamalarının şaka olduğunu söyledi. Reklama ayıracak parasının olmadığını ifade eden Şahin, medyada yer alabilmek ve haber sitelerinde tıklanmak için bu tür açıklamalar yaptığını belirtti. Şahin, kongrede adaylıktan çekilme sebebi ile ilgili olarak da, “Bahçeli ve ekibi delegelere büyük baskı yaptı” dedi.

Şahin, “Reklama ayıracak paramız yoktu. Bu nedenle medyada yer alabilmek için bu tür çarpıcı açıklamalar yaptık. Magazinel açıklamalar yapmayı tercih ettik. Yoksa dövmek bizim anlayışımıza da, inancımıza ve hukuka da aykırı bir durum. Ama genel başkan olsaydım sevgi saygı çerçevesinde boşanmaları önleyecek çalışmalar yapacaktım. Bir diğer konuda Anıtkabir’de Atatürk’ün mezarının üstüne ruhuna fatiha yazılmasıydı. Müslümanlıkta bu var. Bu nedenle yazılmasından yanayız” dedi.

obama ile romney 2 milyar dolar harcarken seyfi abim parası olmadığından dövüyormuş boşananı.  huzurla boşanıp zina yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın