propaganda yayınları

özgürlükçü düşünce için e-kitaplar misyonuyla kurulmuş propoganda yayınları, “vicdani ret açıklamaları almanağı”, “kara dergisi seçkisi”, “efendisiz dergisi seçkisi”, “ateş hırsızı dergisi seçkisi”, “yayın kolektifi seçkisi”, “türkiye’de ve dünyada vicdani ret”, “amargi dergisi seçkisi”, “apolitika dergisi seçkisi”, “türkiye’de ordu ve insan hakları ihlalleri” gibi 9 yayınla yol almaya devam ediyor. özetle güzel, özetle faydalı işler – bakmadan geçmeyin.

Propaganda Yayınları, Türkiye’de anarşist ve özgürlükçü düşünce parkurunda yazılmış özgün eserleri, elektronik kitap (e-Book) olarak yayınlamayı amaçlayan, Ocak 2011’de kurulmuş, kar amacı gütmeyen bir organizasyondur.

Bu bağlamda, değindiğimiz sahalarda yazılmış tezler, toplu makaleler ve benzeri çalışmalar, yayınevimize yayınlanması amacıyla sunulabilir. Bizimle iletişime geçerek kitap dosyanızı gönderebilir ya da bir kitap dosyası veya yazar önerebilirsiniz. Ayrıca, “manifesto” sayfasına giderek yayınevimizin ilkelerini okuyabilirsiniz.

Propaganda Yayınları, ‘Yayın Kolektifi’nin bir parçası ve katılımcısıdır.

Yayınladığımız kitapları, “Kitaplar” sayfasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Öte yandan, yayınevimize destek olmak için, kitaplarımızı ücret karşılığı da satın alabilirsiniz. Propaganda Yayınları kitaplarına ulaşmak için SmashWords sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, kitaplarımız iTunes Music Store’da da ücretsiz olarak satılmaktadır.

Bir cevap yazın