pişmemiş sevenler toplaması . 1997

etilen sosyete türk sanat tarihinin en önemli eserlerinden biri olan pişmemiş sevenler toplaması ile karşınızda. her er kişinin arşivinde bulunması gereken bu eser punkerland tarafından bir araya getirilmiş olup biz sadece aracı olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. iştahla tüketiniz:

bu split punkerland prodaksin tarafından dünya sanat tarihine armağan edilmiş olup bu kompakdiskde bulunan eserler oturma odalarımızda 1997 model gitarlarla ilkel yöntemler kullanılarak kaydedilmiş ve beğeninize sunulmuştur.

bu eserler sahibinden ziyade dinleyene aittir ve öylede kalacaktır. 80lerde doğmuş, 90larda pişmiş, 2binlerde ise ruhunu kirletmiş türk gençliği muhakkak bu şarkılarda birşeyler bulacaktır diye umuyoruz ve son olarak diyoruz ki bu splitteki parçalar samimi katkısız saf sade pişmemiş ve biz pişmemiş seviyoruz bu basite almak değil basiti sevmektir.

güzel bir tını var kulağımda bekliyorum güzel bir aşk var kalbimde büyütüyorum sadece olanı sevmek sadece olanı hissetmek öyle büyük ışıklar da yok güzel ağdalı notalar sadece ben varım  punk nedir diye sorsalar bana ya da pop hepsi aynı herkes kendinin yıldızı herkes kendinin yaptığı usulca dokundum sadece gitarıma ve yol aldım tüm dertlerimle anla ki bu gerçek bu asıl bunda yapay tatlandırıcı yok bunda göz boyama yok bunda ben varım ve var olma sebebim ben sevdim bu yolu bu bozuk yolu ve anladım gerçek bu var olma savaşım bu ben çırılçıplak karşınızdayım katkısız ve hür ben buradayım her şeyimle ben her şeyinizle siz / adem kurt

muhteviyat:

testere necmi and the katılımcılar
– devam et
– bekliyorum
– köye dönelim
– bir zamanlar
– işim gücüm
– çuku adamın macerası
– makarna
– fuutbol

 

bunu sen istedin

– büyük adam olacam ben
– tokat
– tren gelir hoş gelir
– hak tu
– mükemmel ol sevgilim
– alçak gönüllü bir öneri

 

 

ceni gitar

– param var param yok
– her şey oldu maç çıkışında
– bir gecelik hikaye
– süpriz
– o an orda olsaydım
– belki bir şey vardı aklımda
– cuma ve sokak
– saçma
– ve tren

9 replies on “ pişmemiş sevenler toplaması . 1997 ”
  1. Çok abes olursa pardon olsun.

    Spofity de sanatçı gibi açıp bu şarkıları oraya yükleme imkanınız var mı ? Çok emek işi gelirse ben yaparsam sorun olur mu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir