oyun bitti.

geçtiğimiz haftalarda hakkımızda basında çıkan sosyete uzaya çıkıyor haberleri ile etileni karalamaya yönelik devam eden propoganda faaliyetlerine tepki değildir efendim bu mesaj öncelikle.

evet oyun bitti. dağılabilirsiniz. türkiyenin en az okunan magazini etilen yaklaşık 6-7 yıldır götürdüğü blog olayını kafasında bitirdi. içerik ileride saklanadabilir, saklanmayadabilir bu sebeple sömürmek istediğiniz kısımları sömürmekte yarar var.

bu etilen’in bittiği anlamına gelmiyor. etilen öncelikle yazılı hamlelerini artık fanzin üzerinden gerçekleştirecek, özüne dönecek, arayan bulacak, bulan okuyacak. okuyan sövecek. söven kendi fanzinini yapacak ve biz mutlu olacağız.

zahiri alem aktivitelerimiz de devam edecek. wordpress ile seviyeli bir şekilde yürüttüğümüz ilişkimizi karşılıklı konuşarak sona erdirme kararı aldık. bundan sonra daha hızlı ve daha öfkeli olarak deneysel hamleler ile doğaçlama içerikli bir etilen karşınızda olacak. bizi izlememeye devam edin bu sebeple.

ayrıca ve ayrıca allah nasip kısmet ederse ve bonserviste anlaşabilirsek 62ytl ile yerli fanzin külliyatı procemizi aktif hale getireceğiz. faaliyetlerini başlamadan bitiren türkiye fanzinlere yeniden özgürlük vakfını da bu şekilde ayağa kaldırabileceğiz. bakarsınız yürürüz de.

uzatmanın anlamı yok. ne olur gitmeyin mesajlarına cevap veremeyeceğimiz kadar meşgul olduğumuz için bir call center ile anlaştık. arkadaşlar neden gittiğimizi anlatan metni sizin haykırışlarınızı sallamadan okumaya devam edecekler. dur gitmeden bir çay içelim, tam bu sefer parayı kıracağız projem var diyenler ya da güzel kızlar iletişmeye devam edebilirler.

bir de zaten henüz fame olamasakta yeterince sosyaliz (yakında paraya kıymayıp 50 tl’ye 50bin layk alıcaz aman sabahlar olmasın);

artık daha yeni şeyler söylemek lazım.

nyse msglsn sanirim, peki, ii eglencler sna.

Comments

flagg dedi ki:

vat iz di difırıns?

ömrüm parklarda geçti dedi ki:

olsun yine de her biji etilen.

ömrüm parklarda geçti dedi ki:

herkes kadıköylü değil maalesef.

Errorica Salt dedi ki:

DEMEK BİTTİ HA..NAYIR NOLAMAZ!KAHPE!

siee dedi ki:

içeriği bence de kaldırmasın. hatta kaldırmaması için kampanya başlatalım.

Abuzer Kadayıf dedi ki:

Siteyi kapatmayın, kapatacaksanız da tüm içeriği indirilebilir hale getirip öyle kapatın. Geçmişte güzel şeyler yazmışsınız, okumaya çok değerler, teker teker kaydetmek çok zor gerçekten.

Web Ecology Project diye bir olay var, iletişime geçerseniz sitenin eski halini host edebiliyorlar sanırım

Bir cevap yazın