orospunuza merhaba deyin!

Çok arkadaş canlısıyım lan ben! Valla bak, nereye gitsem kaynaşıveriyorum insanlarla. Çok süper bir özellik – çeşit çeşit adam tanıyorsun sonunda.

Thailand (halk dilinde Taylant)’taydım bir süredir. Dedim buralara kadar gelmişim bir gideyim Pattaya’yı göreyim. Neden mi Pattaya? Bu şehir sırf Amerikalı askerlerin Asya’da da sevişebilecek bir yerleri olsun diye bir “seks cenneti(günahkarlar için)” / “günah yuvası (temizler için)” na dönüştürülmüş bir mekan. Hele bu ağabeylerimizin Walking Street diye bir mekanları var – yok böyle bir olay.

Size Thailand’ın sex demografisinden başka bir yazıda bahsedeceğim. Bu yazının amacı Walking Street’te tanışılmış bir “orospu” nun ağzından birçoğunun öyküsünü anlatmak. Önemli not, orospu kelimesi tamamen dünyanın en eski mesleklerinden biri olan hayat kadınlığından sanki kendimiz-değilmiş-onlara-giden-de-onlar-kendi-kendine-var-olmuş gibi onlardan tiksinmemize bir tepki olarak kullanılmıştır.

Orospunuzu tanıyalım:

Lakabı: Şanslı inci (Gerçekten çok şanslı – 33 yaşında – hayatının 10 yılını bir fabrikada aylık 160 dolara çalışarak geçirmiş. 31 yaşında kocasını trafik kazasında kaybetmiş. Kocasının (şöför) biçtiği arabadaki insanların yaklaşık 80.000 dolarlık tazminatını – inşaatı yarım kalmış gecekondusunun yaklaşık 10.000 dolarlık masrafını ve 8 yaşındaki çocuğunun yıllık 1000 dolar olan okul masrafını tek başına ödeme yükümlülüğüyle karşı karşıya kalmış bu olayın ardından. E 200 dolarla bu iş olmayacağına göre ne yapmak gerek? Thailand’dasın abi cevabı belli!

Güzellik ölçütü: Normal bir Asyalı kadın – minyon çok güzel bir kadın da değil. Ayrıca çocuk doğurmuş bir vücuda sahip.

Günlük kazancı: 70 dolar.

Kişisel masrafları: 150 dolar oda kirası /150 dolar yiyecek / 150 dolar sağlık testi ve kozmetik malzemeleri

Müşteri profili: 45-70 yaş arası, onun tabiriyle sert davranışlı/emirler yağdıran kart erkekler. Genellikle Hindistan, Kore ve Tayvanlı’lar.

Artısı: Kondomsuz asla oral/anal/vajinal ilişkiye girmemesi. Ha bir de kadının duyguları var abi!

İdeali: Kazasız belasız şu işten kurtulup Kuzey Thailand’daki evine dönmek – bitirdiği gecekondusunun bahçesine ev-yemekleri yapan bir restoran açmak. Pirinç tarlalarında aylık 50 dolar kazanan annesini ve yağ fabrikasında aylık 140 dolar maaş alan kardeşini de içinde bulundukları bataktan kurtararak mutlu mesut çalışmak.

Şimdi efendiler, bu Walking street denilen yer Şanslı İnci ve benzerleriyle dolu. Sadece Walking Street değil tüm genelevler böyle. Bunu bir aklımıza yazalım.

Kendinizi çükü kalkmayan, kadını (daha da önemlisi bir insanı) metalaştıran, onların zor durumunu istismar eden, bundan zevk alan, kendi karısı yataktan attığı için bu insanlara tokat atan-döven, kendi boşalamadığı için kadına parasını ödemeyen, kendini temiz kadını ahlaksız / orospu sayan moruklarla, eziklerle, apaçilerle bir araya koyup koymama kararı size kalmış.

Ben size çok kısaca orospunuzu anlatayım dedim.
Selametle

Bir cevap yazın