Orgon Enerjisi ve Orgon Akümülatörü

ORGON ENERJİSİ

vikipedi şöyle bahseder:

Orgon enerjisi, 1930’larda Wilhelm Reich tarafından ileri sürülen varsayımlara dayanan evrensel hayat gücüdür. Reich’ın ölümünden sonra öğrencisi Charles Kelly tarafından hazırlanan son şekline göre: Orgon, evrenin anti- entropi: bozunum karşıtı prensibidir.Mesmer’in hayvansal çekimiyle karşılaştırılabilecek, tüm doğaya dair bir fikirdir. Carl Reichenbach’ın Odik güç ve Henri Bergson’un élan vital düşüncesi de içerik olmasa da, oluşum açısından benzerdir. Orgon, kütlesiz sürekli bir varlık olarak düşünülmüştür. Maddeden ziyade yaşayan enerji olarak düşünülmüştür. En küçük mikroskobik biyonlardan, organizmalara, bulutlara ve galaksilere kadar uyarlanabilir.

Reich, orgon enerjisinin kronik biçimde bloke olmasının hastalanmaya yol açabileceğini ileri sürüyordu ki, bu da eski öğretilerde yer alan bir kavramdır.

Orgazm esnasında yayılan ORGONE adını verdiği ve “çoğu insanın Tanrı dediği bir ilkel kozmik enerji keşfettiğini” söyler.

Bu enerjiyi ürettiği “kutunun” içinde toplayarak, kutuya giren insanları orgon enerjisiyle daha yoğun bir şekilde buluşturup onları kanserden korumayı amaçlamıştır.

Orgonumuz azalınca kanser gibi hastalıklara yakalanma riskimizin artacağını şu sözlerle açıklamıştır reich:

KRİTİK NOKTA AŞILDIĞINDA YANİ D.O.R. ORGONU GEÇTİĞİNDE YAŞAMSAL ORGANİZMALARDA GERİLEMELER VE ÖLÜM HIZLA YAYILMAYA BAŞLAYACAKTIR. BUNUN İLK İŞARETLERİ KANSER VE KALP HASTALIKLARINDAKİ ARTIŞ, BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİN ÇÖKMESİ VE KİTLESEL YIKIMLARIN VE COŞKUSAL VEBANIN ARTMASI OLACAKTIR.

Orgon jeneratörlerini kar amacı gütmeden Halka dağıtmayı ve yaygınlaştırmayı düşlüyordu. Ama her şeyi kimyasal tozlara ve kesip biçmeye bağlayarak büyük paralar kazanan ilaç sektörleri ile başı derde girmişti. Öncelikle Amerikada “kısıtlanan” orgon akümülatörleri bir süre sonra tamamen yasaklandı. Bu yasağa uymayan ve üretime-dağıtıma devam eden reich hapise atıldı. -ki orada da öldü.

Orgone_Energy_Accumulator_(right-angle,_open)

ORGON AKÜMÜLATÖRLERİ

vikipedi şöyle bahseder:

Orgon enerji akümülatörü ise belli maddelerle kaplanmış bir odacıktır. Orgon varsayımına göre bireyin enerjisi maddesel katmanlardan(akümülatörden) dışarı çıkmayıp kişinin kendisine yönelecektir. Böylelikle orgon enerjisinden faydalanılacaktır.

Burroughs ise “Yaşamsal atomların yaydığı titreşimleri yakalayıp bize sunana alet.” olarak tanımlar.

Reich ayrıca iletken olmayan izolatör maddelerin güneşte belli bir süre bırakıldıkları takdirde orgonla şarj olduklarını bulgular. Aşırı nem, gölgede havalandırma, suya sokma ise onları deşarj eder. Reichenbach’ın keşfettiklerini tekrarlar. “Organik maddeler orgon enerjisini emer ve depolar” der. Orgon enerjisini hapsetmenin ve depolamanın yollarını arar ve “orak” adını verdiği bir kutu geliştirir. Bu kutu, bir metal ve organik maddeden yapılma iki tabakadan oluşur. Metal ve organik maddeden oluşma tabakaların sayısını artırarak etkinin güçlendiğini keşfeder.
Suyun en iyi orgon emicilerden biri olduğunu anlar. Suyun süptil enerjileri emme kabiliyeti Mesmer ve Reichenbach tarafından da keşfedilmiştir. Dünyanın her tarafındaki ruhsal şifacılar ve dini liderler de.

Orgon akümülatörleri bir çok insan tarafından denenmiş olsa da, şahsen benim adıma bunlardan en çok göze iki isim William Burrogughs ve Kurt Cobain oluyor.

Burroughs, teksasdaki evinde yaptığı akümülatörü bir ziyaretinde kurt cobain’e de denettirince ortaya şöyle bir görüntü çıkıyor. (ayrıca On the Road filminin 1 saat 10. dakikalarında william burroughs’Un girdiği neal cassady’nin “siktiriboktan bir tuvalet gibi” diye adlandırdığı şey de bir orgon akümülatörüdür.)

9e74bc7af1ae43c75a36efe26cfa209c

Bu mistik aletin satışını dünya üzerinde (benim bildiğim kadarıyla) en iyi şekilde şu site yapıyor:
Ve tabi kendiniz üretmek siterseniz şu pdf‘ten yardım alabilirsiniz -ingilizceniz var ise:

10271536_1426626260937687_1464517230483583516_n        ax2001-grnfld-aap370a

Ben kısaca yapımızı özetleyecek olursam; en dış katmanı organik olan, sonrasında içe doğru -sırayla- metal&çelik yün-organik- aliminyum/metal – organik (pamuk) – metal – organik(fiberglas) olarak ortalama 15 katmanlı bir yapı inşaa ediyorsunuz. yani evinizdeki kapının içini bu malzemelerle katman katman doldursanız da olur. ve bu “yapı” lardan 6 tane gerekiyor. üst, alt, sağ-sol, arka kısım ve ön kapı için.

sonrasında akümülatörün içine girip evrenin enerjisini iliklerinize kadar emebilirsiniz!

“o ibneler şimdi sizinle uğraşabilecekler mi bakalım?!”

Comments

Satıcı dedi ki:

Orgon akümülatörlerimiz elimizde mevcut olup, tamamen güvenli bir teslimat imkanı sunmaktayız.
İletişim için;
nasecim@gmail.com

yaren dedi ki:

İlaçların yaptığı tek şeyin bağışıklık sisitemimize destek olarak hastalığı yenmesi konusunda ona yardımcı olmak ve bunu yaparken üzerine birçok başka sistemimizi bozmak olduğu düşünülürse Reich’a büyük bir haksızlığın yapıldığını düşünmüyor değilim. Her ne kadar engellenmiş olsa bile bugünü en çok etkilemiş insanlardan birisi. Eminim ki Nikola tesla gibi değeri sonradan anlaşılacaktır ancak emin olamıyorum, ruhun salgısal bir etki olması dışında herhangi bir metafizik fikir bana çok uçuk geliyor. Süptil maddeler ve büyü gibi… Belki de orgone da libido gibi günlük hayatımızda yerini bulacak bir gün ancak Reich’in de dediği gibi, bunu bizler değil torunlarımızın torunları görebilecek.

saban duman dedi ki:

turkiyede orjinaline uygun yapan varmi bulabilirmiyim tel05350336395

viladinur dedi ki:

Bu akümülatörü elde etmek Türkiye’de nasıl mümkün?

Tugay Erdem dedi ki:

tugayerdemm@gmail.com‘la iletişime geçiniz

ahmet dedi ki:

tabii tabii ilaç şirketlerinin komplosudur. kutsal liderimiz reich reis’in yükselişini çekememişler!

Bir cevap yazın