online kitap alma rehberi

online kitap

merhaba sevgili etilen okurları. yine vatana millete faydalı bir paylaşım ile karşınızdayız. bu sitelerden yapacağınız tasarruflar ile fanzinlere destek olmayı kafanıza iyicene yerleştirdikten sonra dağılabilirsiniz.  ayrıca ek bir not – ülkede mevcut bilgi güvenliği yerlerde. mümkün olduğu kadar sanal kart kullanınız.

idefix – idefix.com
şahsen tercih ettiğim sitelerin başında geliyor. yıllık kitap alışverişimi sanal kitap fuarı dönemine (Aralık ayı) denk getiriyorum ve %30-%40 civarı indirimli alıyorsunuz. 50 TL ve üzerine kargo bedava. an itibariyle fuar devam ediyor.

kitapmetrekitapmetre.com
kitap fiyatlarını karşılaştırma sitesi. oldukça faydalı. tek kitap alacaksanız çok güzel bir araç. kendisi satmıyor ama bu sitelerde yer alan fiyatların karşılaştırmasını yapıyor. muhakkak sık kullanılanlara ekleyin.

nadir kitapnadirkitap.com
adı üzerinde nadir kitapları bulabildiğiniz site. daha ziyade sahaflar mevcut ve ikinci el kitaplar satılıyor. ödemeyi siteye yapıyorsunuz, satıcı doğrudan ürünü kargoluyor ve ürünü teslim aldıktan sonra bloke olan ödeme satıcıya aktarılıyor. test edildi onaylandı, faydalı bir sistem.

eve kitapevekitap.com
eve kitap yeni sitelerden, temalı konseptinde sürekli indirim sağlamaya çalışarak fırsat kitapçısı olarak takılıyor. 70 TL üzeri kargosu bedava. denk getirebilirsiniz güzel indirimler alabilirsiniz.

kitapyurdu & pandorakitapyurdu.com | pandora.com
şahsen denemediğim ama uzun zamandır piyasada yer alan siteler. iki sitenin de kullanılabilirliği oldukça kötü. pandora’da 90 TL ve üzerine kargo bedava – kitap yurdu 50 TL standartını koruyor.

ayrıca yayınevleri de kendi siteleri üzerinde satış yapıyorlar tek tek açıklamaya gerek yok;

Comments

cenk taner ama orjinal olmayanı dedi ki:

ilknokta.com var, penguen / ithaki batmadan buraya ekleyin de insanlar hem ucuza kitap alsın hem yayınevine destek olsun

salim dedi ki:

D&R ı unutmuşsunuz. En çok alışveriş yaptığım site. Kitaplar piyasadan ucuz ve 25TL ye kargo bedava.

Bir cevap yazın