ona küçük fanzinler yapın

merhaba pek sevgili adayı etilen okurları. uzun bir aradan sonra yine kariyerinizde sizi başarıya ulaştıracak tavsiyelerimizle karşınızdayız. daha önce yayınladığımız mükemmel bir ilişki için 20 öneriden sonra, tutkulu ve ateşli bir ilişki için ona küçük fanzinler yapmanız gerektiğinizi öğreniyorsunuz;

  1. bildiğin düz kağıt olarak adlandırılan A4 kağıt bulun, muhakkak göz mesafenizde bu kağıtlardan bulunur. bulunmuyorsa dağılabilirsiniz.
  2. kağıdı ortasından katlayın, 3-4 tane bulduysanız ne ala numaralandırın ki sonrasında beyninizi yakmayın, ilişkinizde kullanacaksınız.
  3. kaleminiz vardır diye düşünüyoruz, artık burası sizin yeteneğinize kalmış, içinizdekileri kusun, yetenekliyseniz bir şeyler çizin, olmuyorsa çizilmişini bulun.
  4. farkında değilsiniz ama fotokopicinin göz bebeği mastır kopyanızı oluşturdunuz. sıkı koruyun bak bir müddet sonra elinizde sadece master kopya kalacak.
  5. size en yakın ofisi biliyorsunuz ve bildiğiniz diğer bir şey de ofislerde muhakkak 1 pencere fanzincilerin girmesi için, diğer fanzinciler tarafından açık bırakılır.
  6. fotokopi makinesini bulduğunuzda yaklaşık 7000 kopya yapmanız gerekiyor. böylelikle vereceğiniz kişinin kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.
  7. kaçarken o masada gördüğünüz manasız kaktüsün yanındaki zımbayı araklıyorsunuz. rüzgar neyin olur, dikkatli olmak lazım.
  8. en kritik ve en önemli noktaya geldiniz. sizi tutkulu aşka ulaştıracak son hamle olarak fanzinlerinizi saklayın ki yabancılar bulsun.

unutmayın, erenlerin ve kalbi nurlu olanların cima arzusu bol olur. hayırlı cimalar.

Bir cevap yazın