omuz omuza

evvela tekrar belirtmek isteriz ki, etilen sosyete olarak her daim para, kar, kazanç gibi kavramlardan uzağız. herhangi bir şekilde reklam almayız, etilen üzerinde herhangi bir ticari faaliyette bulunmayız ve pek tabii tecrübe edenler bilirler ki etilen ürünlerine ücretsiz ulaşılır. ve ayrıca belirtmek isteriz ki her ne kadar nesilleri hızla tükenmekte olsa da, şaibeli yurdumuz, cinnet vatanımızda güzel insanlarla karşılaşmak da mümkün. ve eklemek isteriz ki hayat kesinlikle sokakta ve sokaklar zaten bizim. ve gönülden inanıyoruz ki direnişin özünde dayanışma yer alır, gerektiği kadar insan omuz verirse yıkılır ve omuz omuza tribünlerin enerjisini en doğru şekilde yansıtır.

KUMBARA YAŞAM

10497219_886302104724794_5512567217562829795_o

16 replies on “ omuz omuza ”
  1. Merhaba, sitenizde Ted Kaczynski’nin (nam-ı diğer “unabomber”) bir yazısını Türkçe’ye çevirdiğinizi gördüm. Kaos yayınları tarafından yayınlanan Sanayi Toplumu ve Geleceği haricinde, Kaczynski’nin Türkçe olarak okunabilecek nadir metinlerden birisini insanlara sunmuş oluyorsunuz böylece. Teşekkürler! Bu vesile ile siteniz ziyaretçilerine, tekno-endüstriyel toplum ile ilgili eleştirel yazıların yayınlanacağı yeni bir blog açtığımızı duyurmak isterim: vahsikaracam.blogspot.com. Şu anda bu bloğu ziyaret ederek Kaczynski’nini Technological Slavery kitabının “David Skrbina’ya Mektuplar” kısmının Türkçe çevirisine ulaşabilirsiniz. Birkaç gün içinde Kaczynsky’nin 2016 yılında yayınlanan son kitabı “Anti-Tech Revolution: Why and How” kitabının da Türkçe çevirisini yayınlayacağız ve kitap PDF formatında ulaşılabilir olacak. Meraklısına duyurulur!

  2. Daha iki veya üç şey okudum sayfanızdan ve daha önce neden denk gelmedim diye üzüldüm az önce ve hemen sonrasında bir mutluluk geldi teşekkürler.

  3. Günlük gazete misali uğrarım sayfaya yazımı okur ve diğer arkadaşlara yollarım paylaşımlarınız bir çölün ortasındaki endemik bir çiçek misali güzel, kaliteli birlikten kuvvetin doğurduğu eşsiz paylaşımlar her daim paylaşmak dileğiyle

  4. “ayrıca belirtmek isteriz ki her ne kadar nesilleri hızla tükenmekte olsa da, şaibeli yurdumuz, cinnet vatanımızda güzel insanlarla karşılaşmakta mümkün.”
    Aradığınız kriterler bende mevcut ama
    İnceden korkmuyor da değilim. Hani hem beleşsiniz hemde sürekli iyi şeyler söylüyorsunuz
    Hepimize Küçükken söylenen: “Dışarda sana $eker verirler sonra kacirirlar” hissi veriyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir