omuz omuza

evvela tekrar belirtmek isteriz ki, etilen sosyete olarak her daim para, kar, kazanç gibi kavramlardan uzağız. herhangi bir şekilde reklam almayız, etilen üzerinde herhangi bir ticari faaliyette bulunmayız ve pek tabii tecrübe edenler bilirler ki etilen ürünlerine ücretsiz ulaşılır. ve ayrıca belirtmek isteriz ki her ne kadar nesilleri hızla tükenmekte olsa da, şaibeli yurdumuz, cinnet vatanımızda güzel insanlarla karşılaşmak da mümkün. ve eklemek isteriz ki hayat kesinlikle sokakta ve sokaklar zaten bizim. ve gönülden inanıyoruz ki direnişin özünde dayanışma yer alır, gerektiği kadar insan omuz verirse yıkılır ve omuz omuza tribünlerin enerjisini en doğru şekilde yansıtır.

KUMBARA YAŞAM

10497219_886302104724794_5512567217562829795_o

Comments

Esra dedi ki:

Güzel insanlar…

Joseph dedi ki:

“direnişin özünde dayanışma yer alır” Ne yanlış bir laf. direnişler, başkaldırılar bir çıkar üzerine gerçekleştirilir. Pekala çıkarların olduğu yerlerde samimi dayanışmlar olduğunu idda etmek ne büyük günah…

Kara Çam dedi ki:

Merhaba, sitenizde Ted Kaczynski’nin (nam-ı diğer “unabomber”) bir yazısını Türkçe’ye çevirdiğinizi gördüm. Kaos yayınları tarafından yayınlanan Sanayi Toplumu ve Geleceği haricinde, Kaczynski’nin Türkçe olarak okunabilecek nadir metinlerden birisini insanlara sunmuş oluyorsunuz böylece. Teşekkürler! Bu vesile ile siteniz ziyaretçilerine, tekno-endüstriyel toplum ile ilgili eleştirel yazıların yayınlanacağı yeni bir blog açtığımızı duyurmak isterim: vahsikaracam.blogspot.com. Şu anda bu bloğu ziyaret ederek Kaczynski’nini Technological Slavery kitabının “David Skrbina’ya Mektuplar” kısmının Türkçe çevirisine ulaşabilirsiniz. Birkaç gün içinde Kaczynsky’nin 2016 yılında yayınlanan son kitabı “Anti-Tech Revolution: Why and How” kitabının da Türkçe çevirisini yayınlayacağız ve kitap PDF formatında ulaşılabilir olacak. Meraklısına duyurulur!

Orhan dedi ki:

Daha iki veya üç şey okudum sayfanızdan ve daha önce neden denk gelmedim diye üzüldüm az önce ve hemen sonrasında bir mutluluk geldi teşekkürler.

Can dedi ki:

Otobüsten bildiriyorum umarım otobüs kaza yapar. Öptüm.

Turaç KARAKUŞ dedi ki:

Her zaman omuz omuza, özgürlüğümüzü geri alana kadar.

neiyyettin dedi ki:

hafızamda güller açtı.

Yazdıklarınızı okuduktan sonra: “Ben de, ben de. Bence de.”

Albertin dedi ki:

Ötekileştirmeden ve ötekileşmeden yazan güzel insanları görmek güzel

NAZ dedi ki:

Böyle yazanlar oldukça yarınlar güzel

Savaş dedi ki:

Günlük gazete misali uğrarım sayfaya yazımı okur ve diğer arkadaşlara yollarım paylaşımlarınız bir çölün ortasındaki endemik bir çiçek misali güzel, kaliteli birlikten kuvvetin doğurduğu eşsiz paylaşımlar her daim paylaşmak dileğiyle

kaktüs dedi ki:

neden böyle geç tanıştık?

ÇILGA NE YA NE YA! dedi ki:

N’aber lan? ehehe.

Alihandro dedi ki:

“ayrıca belirtmek isteriz ki her ne kadar nesilleri hızla tükenmekte olsa da, şaibeli yurdumuz, cinnet vatanımızda güzel insanlarla karşılaşmakta mümkün.”
Aradığınız kriterler bende mevcut ama
İnceden korkmuyor da değilim. Hani hem beleşsiniz hemde sürekli iyi şeyler söylüyorsunuz
Hepimize Küçükken söylenen: “Dışarda sana $eker verirler sonra kacirirlar” hissi veriyorsunuz

Doğan dedi ki:

Nasıl bir çocukluk geçirdin :)

Çılga ne ya dedi ki:

Paralı mı abla?

Çılga dedi ki:

Otur. Sıfır aldın!

Bir cevap yazın