[omuz omuza] kumbara yaşam

10497219_886302104724794_5512567217562829795_o

evvela tekrar belirtmek isteriz ki, etilen sosyete olarak her daim para, kar, kazanç gibi kavramlardan uzağız. herhangi bir şekilde reklam almayız, etilen üzerinde herhangi bir ticari faliyette bulunmayız ve pek tabii tecrübe edenler bilirler ki etilen ürünlerine ücretsiz ulaşılır. ve ayrıca belirtmek isteriz ki her ne kadar nesilleri hızla tükenmekte olsa da, şaibeli yurdumuz, cinnet vatanımızda güzel insanlarla karşılaşmakta mümkün. ve eklemek isteriz ki hayat kesinlikle sokakta ve sokaklar zaten bizim. ve gönülden inanıyoruz ki direnişin özünde dayanışma yer alır, gerektiği kadar insan omuz verilse yıkılır ve omuz omuza tribünlerin enerjisini en doğru şekilde yansıtır.

iş bu sebeple bundan sonra etilen’in omuz omuza sayfasında, birlikte hareket ettiğimiz güzel insanlar, gruplar, hareketler yer alacak. buna kumbara yaşam ile başlıyoruz. ankaranın bürokrasi kokulu havasında ve griliğinde kendi kendilerine yaptıkları kıpkırmızı tabelasıyla fark yaratıyor. hayal kurmakla yetinmeyip, bir de hayallerini uygulama cesareti olan güzel insanların ürünü olan bu mekan, çalışanların hayatını yaşayabilecek kadar kazanması gayretiyle oluşturulmuş. oturup onlarca paragraf yazmaya gerek yok, ankaradaysanız gidiniz görünüz, değilseniz ankaralı eşe dosta öneriniz onlar da yoksa böyle bir mekan olduğunu da biliniz. çok uzaksanız da üşenmeyip onlayn alışveriş şansı tanımışlar.

ayrıca belirtmek isteriz ki pek yakın zamanda etilen sosyete yayınlarına kumbara yaşamdan ulaşabileceksiniz. bakarsınız sizi başka süprizlerde karşılıyor olur.

santrayla omuz omuza!

adres: büklüm sok 29/d kavaklıdere / çankaya, ankara

kumbara yaşam
kumbara yaşam . facebook

Bir cevap yazın