nokta ya da virgül

15 yıldır herhangi bir karşılık beklemeden, günlük hayatın koşturmacasında devam ettirilmeye çalışan bir şeyin kalıcılığı çok kolay olmuyor takdir edersiniz ki ve her şeyin bir sonu olduğu gerçeği de mevcut. özellikle son dönemde sanal dünyanın ve sosyal medyanın saçmalıklarının ciddi anlamda öne geçmesi ve gerçek hayatın geri planda kalmasının verdiği rahatsızlık ile pek ani bir kararla etilen’in sanal varlığına ya da mevcut yapısına nokta koyuldu. belki de virgül olur bir süre sonra devam eder. an itibariyle bilemiyorum.

bu noktada etilen’in ve kendi özelimde bütün sosyal medya hesaplarımı kapattığımı belirtmek isterim ve bu kararın ne kadar huzur verici olduğu güzelliğini de size duyurmak ve tavsiye etmek isterim. hayatınızdan bu gereksiz gürültüyü çıkardığınızda kendinize ve sevdiklerinize ayırabileceğiniz inanılmaz bir zamanınız oluyor.

lafı çok uzatmaya gerek yok. etilen başlı başına bitebilecek bir şey değil. farklı bir formda bir şekilde karşınıza çıkacaktır. başta bu zamana kadar katkıda bulunanlar olmak üzere, bunca yıldır takip eden hepinize çok teşekkürler.

site en az 6-7 ay daha aktif olacak dolayısıyla arşive odaklanabilirsiniz. bu arada biz de bir karar veririz. umudunuzu kaybetmeyin ve güzelliklerin en sonunda kazanacağını unutmayın. neler yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.

etilen sosyete

14 replies on “ nokta ya da virgül ”
  1. Arkadaşlar ben programcıyım etilenin tüm makalelerini indiren basit bi skript yazıp sizlerle paylaşabilirim. Etilen izin verirse herkes sitenin bir kopyasını tutar böylece kaybetmemiş oluruz

 1. Sizin, hepimizin nefret ettiği o “popülist kirli hayat”tan kaçıp geldiğimiz bir liman idiniz. Umarım virgül olmuştur. Aksi halde bu çok üzücü…

 2. Etilen, Ankara’dan ayrılışımın dördüncü yılı, görevimin 3 yılı.
  Her cuma akşamı iş çıkışı yemek içmek gibi rutine dönüşen şarap ve etilen geceleri. çök özleyeceğiz. Ellerinize sağlık

 3. Etilen, Ankara’dan ayrılışımın dördüncü yılı, görevimin 3 yılı.
  Her cuma akşamı iş çıkışı yemek içmek gibi rutine dönüşen şarap ve etilen geceleri. çök özleyeceğiz. Ellerinize sağlık

 4. yıllardır ilgiyle ve severek takip ediyoruz. vereceğiniz karara saygı duymakla beraber eğer gittiğiniz takdirde; takipçileriniz için arşivi indirilebilir ve her daim okunabilir hale getirirseniz harika olur. sevgiler.

 5. Selam Yoldaş Etilen!

  Gerçekten şu anda çok üzüldüm. Birden fazla şeyle beraber karşılaştık. Uzaklardan olsa da beraber aynı kalp atışını hissettik.
  Tabii ki herşeyin bir sonu olmalı. Yeni devinimler için bu gerekli. Attack To Society’de bunlardan bir nebze aldı kendine düşen payı örnek olarak.
  Ama tabii yeni devinimlere, genç dimahlara öğrenme açlıklarını giderecek doğru kaynaklar gerekli diye düşünmekteyim. Onlarda bundan etkilenip kendi etilenlerini yaşayabilir.
  Bu yüzden sitenin kapanmaması taraftarıyım. Yaşayan bir kaynak olmak zorunda değil. Bir kaynak olması yeterli.
  Sosyal medya olarak görüşlerine sonsuz katılıyorum.Doğru düşünmüşsünüz.
  İletişim yollarımızı koparmayalım…

 6. Merhaba Etileni daha yeni gördüm… Başlangıçlar çoğun güzel ve neşelidir ve biten ise genellikle hüzünlüdür…hele böyle böyle samimi ve güzel ise…

 7. Klişe ama, her şey biter ya iyi ya kötü şekilde.
  Etilen de takıldığım süre boyunca aşırı keyif aldım, öğrendim ve paylaştım. Burada yazan ve yazmaya yeltenmis tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum…
  Sadece hayatın sonsuz olduğunu düşündüğün zaman, sonsuza kadar hiçbir şeyin nasıl sürdüğünü hatırlarsın.
  -Sami Ayoglu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir