noizine fest kritikimsisi

efem burada bahsettiğimiz gibi konser vardı dün, biz de gittik. dahke‘cilerle buluştuktan sonra sıcaktan erimeyen parçalarımızla mekana geçtik. katılım beklediğimin oldukça altındaydı ve kitle oldukça sakindi sıcaktandır der olumsuzlukları kapatabiliriz: kapatalım. gruplar oldukça gürültülüydü. mevzu bahis türlerin takip eden bir dinleyicisi olmadığımdan şöyle çaldılar böyle çaldılar türü şeylere giremem ama her grup yeterince iyiydi diyebilirim. sakatat semih’in çıkardığı sesleri canlı görmek şaşırtmadı değil (nasıl oldu olm o?) standback de olmuş bir hardcore grup. poster iti ise her zamanki gibi.

bunlar dışında stand demo bolluğu ama herzamanki gibi ilgi azlığı vardı. alabildiğimiz parçaları aldık attack to society distro‘dan. lost in bazaar ve burn her letters‘ın baskı olayları oldukça başarılı olmuş tebrikler, tasarımlar on numara. noizine de destek amaçlı rozet basmış, pek de güzel olmuş. fotoğraflar içerisinde görebilirsiniz. bin kunduz distro patch’ler hazırlamış. official konser takipçileri olarak malazları görünce almadan edemedim. onlar da gayet başarılı.

etilen sosyete magazin ekibi olarak deneysel fotoğraf çekimleri de yaptım bol bol. modaya uyup sosyal ağlarda takılalım diye flickr’a attık. dahke’nin de sıkça kameralara oynadığı gözden kaçmadı değil

– deneysel konser fotoğrafları ve etilen flickr’da için;
noizine fest
hazır sosyalleşmeye başlamışken twitter’da etilen için
etilen @ twitter

bekleriz

Comments

siee dedi ki:

sakatat dipçik gibindi harbiden

Bir cevap yazın