nerde kalmıştık?

sanırım geçen seferde böyle başlamıştık. herşey iyi giderken birden kelimenin tüm özelliklerini yansıtarak “yalan olduk”. yine o oldu, bu olmadı, şu bize engelledi, onlar hep aynıydı, bizler istemeden ayrı kaldık, sizler hep bizi sordunuz.

geliyoruz dedik, bakın bu haftasonu kesin dedik, yapıyoruz bu aşamadayız dedik, gösterdik. yapmadık. yapamadık. 3 yıldır kışları aktif olan etilen sosyete insanlarını bu kış bir araya getiremedik ve güneşin gözümüzü aldığı bu günlerde yeni bir başlangıç deniyoruz.

bu sefer verilen sözlerin yerine getirilmesi gerektiğini bilerek, en azından “son kez” ve son bir fanzin hamlesiyle, etilen bitecekse; bu şekilde bitsin diyerek kıpırdanmalara başlıyoruz.

bu arada sistemde bir takım oynamalar yaptık, etilen forum diye bir kavram artık kalmadı. wordpress altyapısını kullanarak, sizin de üye olup yazabileceğiniz, kollektif bir blog olma düşüncesi içerisine girdik. üye olunuz. ve içinizden geldiği gibi yazınız.

şu anda görebileceğiniz üzre, olabildiğine sade ve sadece işlevsel bir etilen karşınızda, ilerleyen günlerde içeriğin yoğunlaşması ile birlikte geliştirme hamleleri yapılacak elbette. bu yüzden zaman zaman sayfanın açılması, şeklinin kayması ve benzeri problemler yaşanabilir. tarayıcınızın ayarlarıyla oynamayınız.

lafı uzatmanın anlamı yok aslında. öyle ya da böyle, biz yeniden buradayız.
sağ baştan sayalım, kimler geldi, kimler gitti. boy verin bakam haydi..

Comments

zattirizatzat dedi ki:

Geç geldim bende. Hele kendimden Bir şeyler katabilirsem ne mutlu bana….. :D

buggleyeyes dedi ki:

meraba;
benim de diyeceklerim var

survivor dedi ki:

seeh! hah! hah! sehah! puhhpt! Çalışıyor yaşasın!

5 dedi ki:

Çok defa yalan olduk, yeni bir mevzu değil. Hatta bencilce suların tekrardan kesilmesini bile arzuladım sırf bu yüzden :)
Ama olsun ben etilenin yalan olmama ihtimalini bile sevebilirim… :P
Ben varım.

ny.batteri dedi ki:

işte geldik burdayız biz bu işte ustayız. ny.batteri, a.k.a soyka pigro, soyka, bok püsür..

Bir cevap yazın