ne diyorduk

merhabalar, uzun yıllardır takip edenlerin bildiği gibi düzenli aralıklarla tasarım değiştiren sosyetemiz yeni makyajıyla karşınızda. son dönemde arşiv dolaylarında yaşanan teknik aksaklıklar ve performansı arttırma çabaları sonrası görmüş olduğunuz tasarım ile başbaşa kaldık. artık daha net, daha sade ve daha öfkeliyiz.

eski tasarımdan çok uzaklaşmayarak bilimum cihazda okuyabilmeniz amacıyla sadece içerik odaklı bir şey üzerinde çalıştık. bir önceki tasarım ile aramızdaki en büyük fark artık içerikte sizin de söz sahibi oluşunuz – müdahale şansı tanıyoruz. buyrun tartışalım, buyrun kapışalım. ayrıca arşiv kısmını biraz daha geliştirdik, yıllardır yazıyoruz işinize yarayan şeyler olacaktır atlamayınız. iletişmek ise her daim mümkün. daha önce binlerce kez söylediğimiz gibi yazmak isteyen ulaşabilir.

ufak tefek eksiklikler olduğunun farkındayız, önümüzdeki günlerde ara ara erişimde ara ara kesintiler yaşabilirsiniz korkmayın. ayrıca farkına vardığınız problemler var ise iletmeniz vatanımız ve milletimiz için faydalı olacaktır.

son olarak bu vesileyle son dönemde size nasıl yardımcı olabiliriz sorularına ortak bir yanıt verelim. yazabilirsiniz, çizebilirsiniz, paylaşabilirsiniz. hiçbir şey yapamıyorsanız etilen’i paylaşabilirsiniz. uzaklarda bir yerlerde başkalarının da işine yarayabilir.

devam.

Comments

uzak dedi ki:

ben beğendim, sade veyeterli, minimal ve pratik. ama geyik başını da aramadı değil gözlerim. kolay gelsin.

hey dedi ki:

olmamış canımcım be

flagg dedi ki:

tut ucundan, olduralım

Bir cevap yazın