Mikael Delta – “Elation”

ege’nin karşı yüzünden, dirsek temasında bulunduğumuz güzel insanlar ile karşınızdayız. patras şehrinden stratos’un yönettiği Inner Ear Records genelde ingilizce sözlü bağımsız albümleri yayınlıyor. pek başarılı bir sanatçı listesi olduğunun farkına varacaksınız. takip etmenizi tavsiye ederiz.

mikael delta ise, inner ear güzelliklerinden. son albümü elation çıkalı bir süre oldu ama bizim paylaşmamız vakit aldı. modern elektronik müzik gibi sınıflandırılabilen bir albüm, almanya ve polonya’dan destek almış. biraz doğanın içinde, biraz sonik imajlara yakın, ambient ve teknonun içiçe geçtiği ama piano ve çello’nun da bir şekilde yer aldığı kendine has bir karışım.

kendisi ayrıca albümden “art in heaven” şarkısına klibi de eksik etmemiş ve aşağıdaki şekilde yorumlamış

Uyanmış arayışçı bir ruhsal değişim yoluyla, kendisine ve çevresindekilere yardımcı olabilir. Ona geçici olarak ev sahipliği yapan doğal alanda ve ortamda … Böylece bilgelik kazanır ve farkındalık, güven ve insanlık ile karakterize edilmiş bir dünya için yeni temeller yaratır.

– Mikael Delta

şüphesiz ki belirttiği şeylere en çok ihtiyacımız olan günlerdeyiz. dinlemeniz ve kendiniz ve çevreniz için huzurunuzu bulmanız dileğiyle.

eirinikés méres

Bir cevap yazın