lahitteki baykuş

Başka biri olmak istemiyorum. ….. Hayatımdaki durumlar gibi kendimle olan ilişkimin de değişeceğini, evrimleşeceğini, büyüyeceğini, iyileşeceğini ve hatta bazen bozulacağını kendime hatırlatmak zorunda kaldım ve bu bir sorun değil. Çünkü bu; insan olmak, canlı olmak demek. Dönüşüm hayat boyu devam eden bir süreç. İsteseniz de istemeseniz de dönüşeceksiniz. O yüzden bu dönüşümle; birbirimizi desteklemek, kendimizi umutsuz veya çıkmazda hissettiğimizde birbirimizi cesaretlendirmek ve yaptığımız her hatada var olan güzelim potansiyeli kutlamak için alanlar ve yapılar inşa etmemiz gerek.

herkesin daha fazla beğeni ya da etkileşim peşinde koştuğu çağda, kıyıda köşede kalmış şeylere dokunan ya da kaygısız ve kendine özgü bir şeyler üretme zahmetine katlanmayı göze alan üretime ulaşmak oldukça zorlaştı. dolayısıyla karşımıza çıkanlar bizim için oldukça değerli.

kalabalık bir grubun katkıda bulunduğu ve okurken derinden gülümseten “lahitteki baykuş” bunlardan biri. covide mi teşekkür etmeli bilmiyorum ama 4 ay gibi bir sürede 2 sayı yapmayı başarmaları, umuyorum devamını da getireceklerinin bir göstergesi olur.

takip mesafenizi korumanız dileğiyle. “sapma”larda yayınlanan baykuş sizin;
lahitteki baykuş – 1 (.pdf)
– lahitteki baykuş – 2 (.pdf)
lahitteki baykuş – twitter

Bir cevap yazın