kızlar nereye bakar

kızlar nereye bakar

kızlar nereye bakar

vatana millete faydalı içerik temel prensibi olan sosyeteden işinize çok yarayacak bir paylaşım daha; bilimsel olarak kanıtlanmış kızlar nereye bakar haritası. bu harita yardımıyla yatırımınızı sadece ilk bakılan üç noktaya yapıp beğenileri üzerinize topladıktan sonra, like üzerine like, retweet üzerine retweet alabilirsiniz. işte dikkat etmeniz gereken ilk 10 nokta;

  1. Göğüs ömürlerini gerekirse şeklim şemalim bozulsun, aldığım ilaçlar ile hormon dengem alt üst olsun ama o koltuk altı kapanmayacak diyerekten spor salonlarında geçiren erkeklere kendilerini avutmak için yeterli bir bilgi. evet ilk başta göğüslere bakılıyor.
  2. Burun şööyle bir süzme hareketi ile (siz kafanızda canlandırdınız) algı surata kayıyor. burun önemli, burun estetiği yapan doktorlar alıp bu yazıyı ofis duvarlarınıza asabilirsiniz. hem de çekilişsiz, kurasız.
  3. Göz ee saatlerce nefes alıp verişinizi izleyecekleri yok, sıradaki bölgemiz göz. gözleriniz güzelse bir şey yapmanıza gerek yok, çirkinse de güneş gözlüğü teknolojisini kullanarak bir sonraki noktaya yönlendirebilirsiniz; yani boyuna.
eminim siz de noktaları birleştirip nice ördekler, kuşlar, kediler, köpekler yarattınız küçüklüğünüzde. ve evet o bulmacalarda sarfettiğiniz bütün efor bu grafiği anlamanızda sizin işinizi çok kolaylaştıracak, rahat olun.
ayrıca bir diğer önemli nokta ne kadar baktıkları. vakitlerinin büyük çoğunluğu omuzdan yukarıda geçiyor. yani kafanızın altı önemli değil. örneğin sol kolunuza çok az kadın bakacak hem de görmezden geliniyor denilebilecek kadar kısa bir süre. bu sebeple kesebilirsiniz o kolu. böylelikle gereksiz yük de atılmış olur. hayırlı cumalar.

Bir cevap yazın