Kenttaşlarım

Yaratılış

Tanrı yazı tura attı, ya “leş kargası” yada “insan” dedi.

Aİle

Leş kargaları aileye sıcak bakmazlar, geçmiş deneyimlerinde ki kötü hatıraların bir semptomu olarak sevgi, şefkat onlara turisttir. Lakin sonunda kendisi gibi bir leş yiyici bulduğu zaman toplumun çöplüğünde, aynı kötü kaderi paylaşan bir çift oluverirler.

Bir leş kargası bilir ki arkadaşlık gelip geçici, lakin çıkarlar bakidir. Bu yüzden her leş kargasının yaptığını yapar, yatırımlarını korur. Ta ki yatırımlarına şefkatle bakmaya başlayana kadar. Bunun sebebi aile kelimesinin etimolojik anlamını asla kavrayamamış bireyler oluşudur. Toplumun uzun dallarında hep aşağıya düşmeye mahkum yaprakları andıran leş yiyiciler, büyük bir hata yaparak yatırımlarıyla çıkar ilişkisi yerine arkadaşlık kurmaya çalışır.

Kulvarlarının dışına çıkan bu tarz leş kargaları bir süre sonra yatırımlarından yedikleri tokatla, çizik bile almayacak bir “iceberg”in nasıl yıkıldıklarına şahit olurlar.

Davranış

Nadir de olsa mahcubiyet duyan bu bireyler, genelde agresif, eleştirel, kırgın olurlar. Gençliklerinden kalma örülü duvarlar çatırdamaya başlamış, “Chopin , Funeral March” eşliğinde çöküşe geçmiştir. Sert duvarları toplumun sağlıklı ve “normal” insanlarına karşı uzun zaman başarı gösterse de, toplumda ki şahısların ellerinde ki teknoloji ve eğitim, “artık toplayıcılar”ı üçüncü dünya ülkesi haline getirir.

Leş yiyicilerin elit bir kümesi sonunda “Legal bir cennet”in var olamayacağını kavrayabilecektir.

İntravit autem Satanas in ludam qui cognominatur Scarioth unum de duodecim” , Luke 22:3

“Şeytan, Oniki’lerden biri olup İskraiot diye adlandırılan Yahuda’nın yüreğine girdi.” , Luka 22:3

Bir cevap yazın