japon bilim adamları bunu da yaptı

japon bilim adamları

japon bilim adamları

Japon bilim adamları laboratuvar ortamında kız kesmeyi başararak bilim tarihinde çığır açtı

Japonya’da yapılan bir araştırma sonucunda mini etekli kızlar ile laboratuvar ortamında kız kesme mevzusu gerçekleştirildi. Bilim adamları yaklaşık 200 farklı mini etekli kızı kullanarak, ilk kez bu kadar gelişmiş bir kız kesme eylemi elde etmeyi başardı.

Japonya’nın Kobe kentinde bulunan RIKEN Araştırma Merkezi’nde gerçekleştirilen çalışmada, mini etekli kızlarımız, kesme potansiyeli olan bir grup erkekle bir araya getirildi.

Sonuç olarak gözleriyle yedi aşamasında kız kesimini elde eden uzmanlar, deney geliştirilebilirse tüm sevişmelere çözüm olabileceğini belirtti. Araştırmayı yürüten Yoshiki Sasai, “Geliştirilen uygun kız kesme açısı ile kişinin yeniden rahatlıkla kız kesebilme ortamını sağlamayı umuyoruz” dedi.

Çalışmayı değerlendiren İngiliz Profesör Robin Ali, “Bu çok büyük bir gelişme. Bu testlerin yaklaşık 5 yıl içinde karşıt cinsler üzerinde uygulanabileceğine inanıyorum. 10 ila 20 yıl içinde ise toplumda herkesin uygun kesme açısı sayesinde yeniden kur yapabilmeleri sağlanabilecek” diyor.

Comments

flagg dedi ki:

koreli bilim adamları bunu yapamaz, yapmamalı.
ki hepsi çekik gözlü, hepsi capon abi ülkesindeyiz.

n dedi ki:

korece bu.

Bir cevap yazın