İntihal Naaşı

Kibritleri birbirine vura vura kül grisini şirk koşan budist parlamentosuna ateist. Güç istencinden fışkıran erek kanları damla damla seken kurşun kemeri kin desenli ikibinonaltı boğum. Ertesi ertesine makamsız sela sanatsız kusmuk ağlayan gizli eşcinsel zorunlu homofobik imamlarım mezopotamya devşirme. IRK IRK IRK IRK IRK IRK IRK!

Bak bu pastel tonlu alaca kent manzarası apronunda felaket festivali havalimanın. Ellerimde kesici delici özgürlükler cinayetlere arzu dolu tecavüz. Gece inesice flamalarım firmalarıma ortak bankamatiklerimden boşalan erekte güvercinler. Mülteci kalmamışsa yerleşik tebaa da rendelerim.

Foucault okuyan bakkallarında kitle kısa camel ve iktidar. Habermas ödünç aldığım sucu büyük deposunda kapatılmış uyur. Deleuze gibi bastırılmış ergen azımsanan kırkını geçmiş bakir adamlarla kamusal alan fantezisi. Varsa mantığı geri getir anlamı bizim parktakilerle Canetti çiftleşsin.

Kulağımda pek uyarılı megafon kopmuş köprü cızırtısı ayağının. Anlık kara ekranlar mavi ekranlar küf teri yeşil. Klavyede savaş uçaklarından kurtarır beşi eksik F11. Teşekkür testislerine üçbirliği melami avesta. Kırk odalı harekât bezedim ölü ve sayısı saniye gözaltı. Gece günah olmadan çek tırnak birey makasını KIRP KIRP KIRP KIRP KIRP KIRP KIRP!

Uluya uluya okuduğum bu bildiriler görüntülü kâğıt konuşma rica ediyorum kıvır. Tank erlerimi simülasyonlarla elektrik kesilmeden tekrar doldur. Bürokratik salıncaklar cephelerimde çok kornalı nümayiş. İki dişil neden kalkışmasın senle aynı dili kullanmadan. İki dişil neden sevişmesin cevap ver bak dikte ile yalvardım.

Korku temelinde cesaret ben diliyle beslensin kısa mesajlar. Tapu bilinçli şark toprağında mezat tahterevallileriyle anılsın manifestolar. Eksik kodeks kökten ideolojiyle hukuk unsurlarından paslansın. Kirsiz alaşım evren umursamayadursun galaksi virüsleri. Küçük ölçekte buharlaşalım bir akşam ne olur.

Ya iki birey yan yana birey önermesi evren ucu bu bencil taş parçası ya da kalk zihnimizi silelim ya da kalk tereddüt imkânlı ölümler dinleyelim ya da son poğaçayı ruhumuzda bölelim ya da vahşet şölenlerine gidelim ya da vahşet şölenlerine gidelim ya DA DA DA DA DA DA DA!

Bir cevap yazın