etilen torun pazarında

torun

Torun bu sezona geçtiğimiz haziran gezi direnişi sebebiyle gerçekleştiremediğimiz Torun Pazarı ile başlıyor. 28 Eylül Cumartesi 15.00’dan, 29 Eylül Pazar 19.00’a dek sürecek etkinlikle sanatçı işleri ve tasarım nesneleri satışta olacak, sanatçı toplulukları, kolektifler ve bağımsız oluşumlara ait tanıtıcı malzemelere ulaşılabilinecek, müzik performansları ile kulaklarımız şenlenecek, ev yapımı yemekler midemize inecek.

omuz ver yıkılsın oluşumlarına her daim destek veren etilen, ufak tefek hamleler ile torun pazarında karşınızda olacak. sadece biz değil, nereden baksan 50’den fazla güzel insan ve topluluk var. ankara’da olup uğramayan bizden değildir.

ayrıca belirtmek isteriz ki bir aksilik çıkmadığı takdirde kapış kapış gideceği için bir ihtimal görebileceğiniz sadece torun için üretilen özel tasarımlı sınırlı sayıda bez çantalarımızdan bulabileceksiniz. çantalar dikiminden üretimine, tasarımından baskısına tamamiyle el yapımı olup en ufak bir maddi kaygı olmadan üretiliyor. duruşumuz ilk günden itibaren nettir, etilen herhangi bir şekilde kar amacı gütmez, parayla takas edilmez, maddiyatla değerlendirilemez, mümkün mertebe ücretsiz dağıtır, ücret alıyorsa maliyeti karşılar, maliyetin üzerinde alırsa da o ürünün ücretsiz dağıtılan yeni baskılarında kullanır.

adres: balıbaba sokak, no 52 küçükesat / ankara

 

Bir cevap yazın