etilen olağan yerel merel toplantısı

Tarih : 24.04.2009 cuma
Saat : 19.00
Yer : adalar migros önü klasiği

Efenim ankaradan flagg ve bursadan bendeniz 23 nisan çocuk bayramında şen bi şekilde eskişehire geliyoruz. 26 Nisan’da eskişehirspor – beşiktaş maçında tribünde yerimizi de alıyoruz. Bu arada şehirdeki güzel etilen dostlarını, zattirizat,mutrib gibi kimseleri de gerek öylesine bi toplanalım, gerek genel dağıtım ağı projesinin de bir ucundan tutmaya çalışalım diyerekten verilen tarih ve yerde toplanılmasına, Zattirinin ilerleyen saatler için kalıplarını da toplantıya getirmesine, geç kalanın ? mantığıyla karar verilmiştir.

şaka bi yana pek tabi herşey esnek. biz flagg’le daha erken saatlerden itibaren civarda oluruz. pes atarız sevişiriz vs. Ajandalarınıza bi bakın o gün için kimseye söz vermeyin. Ajandanız yoksa en kısa sürede edinin.

14 yanıt: “ etilen olağan yerel merel toplantısı ”
 1. bi şey söyliyim mi ben de gelemedim :D eehehe
  gerçi bizimkiler toplaştı ben katıldım ilerleyen saatlerde ama bunu saymayız biz kendi aramızda her zaman toplaşıyoruz. Denk gelirse bi ara böyle bi tarih -ki denk gelir- baştan alalım.

 2. ablam filan geldi benim ya bende gelemiyorum maalesef gerçi şu aralar gelemiyorum değil gelemedim oldu.

 3. :/ gelemiyorum ben. istanbul’a geçmek zorunda kaldım,mayıs sonunda süper bi şiir tahribatı yapacağım sokakta, onu ayarlamak için. daha güzel haberlerle sayfaları dolduracağız yani.

  bu mevzuyu konuşmak ve görüşmek + fanzin vermek + artık birlikte içmek için bir olağan toplantı daha talep ediyorum eskişehir eşrafından. ehehe.

 4. ama ya ben gelemeyebilirim.
  ama ya gelirsem? gelirsem, evet, koşa koşa oraya doğru yaklaşan bir kız çocuğu göreceksiniz.

 5. çok güzel markalı ajandam var :D
  bakıcam o tarihlere uygunsam uğrarım bir ara efenim :D

 6. hohoo etilen sosyete geleneksel migros önü buluşması. o tarihte eskişehirde olacak herkes gelsin ula.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir