etilen – hatırlatmalar

bardağın dolu bir tarafı var ise ona bakmaya çalışarak yeni corona virüsünün sağladığı şeylerden biri etilen’e daha fazla vakit ayırabilmemiz oldu. ortadoğu ve balkanların en az takip edilen magazini olarak çoğu zaman çoğu kimse ne yaptığımızdan habersiz. dolayısıyla dönem dönem hatırlatmakta fayda görüyoruz.

radyo etilen / her çarşamba 22:00’de “Jein” ile düzenli yayınını yapıyor. ayrıca düzensiz zamanlarda yine farklı konsept yayınlar ile karşınıza çıkıyor. youtube.com/etilennet adresini takip ediyor, canlı yayının tadını çıkartıyorsunuz. kaçıranları da düşündük – tüm yayınların spotify playlistlerine etilen.net/radyo-etilen adresinden ulaşabilirsiniz.

distro etilen / en azından haftada bir kere yeni ürün ile karşınıza çıkıyor. distro.etilen.net adresinden erişip, düzensiz paylaşılan basılı eserleri indirebiliyorsunuz

youtube / hem radyo yayınları, hem de kıyıda köşede kalmış videoları yine en azından haftada 1 kere yüklüyor olacağız. takip ediyorsunuz değil mi? youtube.com/etilennet

instagram / ilk hesabımıza geri döndük. instagram.com/etilen üzerinden düzenli kitap, müzik, film paylaşımlarına erişebilirsiniz.

twitter / twitter.com/etilen üzerinden günlük notlarımıza ulaşabilirsiniz.

başka bir şubemiz yoktur. talepleriniz ve/veya yorumlarınızı bekliyoruz. katkıda bulunmak isteyene her daim kapımızın açık olduğunu da hatırlatıyoruz.

Comments

nuray dedi ki:

SİZ PAYLAŞIMLARINIZ MUHTEŞEM ÖTESİ.. HEP VAR OLUN.. SAYGIYLA..

Bir cevap yazın