demonation festivali no:2

geçen yıl ilkini tecrübe edip sahadan istediğimiz sonuç ile ayrıldığımız güzide bant organizasyonu demonation festivalinin ikincisi bu haftasonu arkaodada vuku buluyor. musiki cemiyetine baktığımızda zaten oy oy derken bu yıl ayrı bir güzellikte festivalin üçüncü günü bant pazarında gerçekleşecek. sosyete olarak fanzinlerimizi yüklenip yerimizi alacağız, dileyenlerle takas isteyenlerle de satılık değil hocam diyalogları yaşayıp hemen bir fotokopi çektirip gelelim aşamasına geçmeyi planlıyoruz. uzun zamandır hadi takas yapalım, ben de fanzin istiyorumculara önemle duyrulur. arşivdeki bütün fanzileri taşıma gibi bir ihtimalimiz bulunmadığından bayinizden ısrarla istediğiniz fanzinleri biraz iletişim deneyerek iletmeniz rica olunur. aksi takdirde hadi ya keşke onu da getirseydinlere, keşke onu da isteseydin cevabı vereceğizdir. cuma günü gerçekleşecek açılışa ayak topu sebebiyle katılamayacak olup, cumartesi ve pazar günleri görüşmek üzere diyoruz. tanıyanlar ıslık çalabilir, tanımayanlar tanıyabilir. görüşmek üzere.

ve üşenirim bencilere bilmeniz gereken şeyler

 • Demonation Festivali No:2, memleketten farklı tatlarda sıkı müzikler üreten 11 isim/gruptan oluşan programı, DJ performansları, demolar, fanzinler ve özel tasarımların tezgahlarda olacağı Bant Pazarıyla 7-8-9 Ekim tarihlerinde arkaoda’da!
 • Demonation Festivali No:1′de geçtiğimiz sene sahne alan gruplar/isimler; She Past Away, The Raws, Kutu, On Your Horizon, Solardip, Seni Görmem İmkansız, Bicycle Day, Nekizm, Motorrmoose, Soft Gates, Oak, Post Dial, Ekin Fil ve Erkin Gören’di.
 • 7 Ekim Cuma günü Demonation Festivali No:2′nin açılış kutlamaları var. Gece boyunca Gülşah Güray, Grup Ses Beats ve Berk Çakmakçı kabinden müzik çalıyor olacaklar!
 • 7 Ekim Cuma günkü açılış partisi ücretsiz.
 • Konserler 8 Ekim Cumartesi 19:00 itibariyle ve 9 Ekim Pazar günü ise 18:00 itibariyle arkaoda’nın üst katında gerçekleşiyor olacak.
 • 8 Ekim Cumartesi ve 9 Ekim Pazar günleri de mekanın ana kapısından girerken ücret alınmayacak. Ancak konserlerin gerçekleştiği üst kata giriş ücreti 10 TL.
 • Haossaa’nın ilk albümü Peyote Müzik’ten 6 Ekim Perşembe günü bir “albüm çıktı konseri” ile birlikte yayınlanıyor! Demonation Festivali No:2′de Haossaa CD’leri de alınabiliyor olacak.
 • Konserler boyunca demoların, CDlerin, kayıtların alınabileceği bir stand açık olacak. Standda yalnızca festivalde çalan isimler değil, her türlü demo vs… ile karşılaşabilirsiniz.
 • Etkinlik boyunca “ne olursa olsun sponsorları sevemedik, sevemiyoruz” barda indirimli olacak, 12 TL’ye alınabilecek.
 • Pazar günü Bant Pazarı saat 14:00 itibariyle arkaoda’nın bahçesinde kuruluyor.
 • Bant Pazarı’nda olacaklardan bazıları: Etilen FanzinHa Za Vu Zu üretimleri, Grup Ses Beats plakları, Durak Dükkanjellyfishenroyale

 

Bir cevap yazın