dead elvis / bunu sen istedin türkiye turu!

Asta Diyavolo iftiharla sunar!

Dead Elvis tek kişilik mezarıyla, Çin ve Japonya turnesinin hemen öncesinde Bunu Sen İstedin’le Türkiye turnesinde!

İstanbul’da Arkaoda ve Peyote’de, Ankara’da ve İzmir’de ise dostlarımız ğ, binkunduz ve f91w’nun katkılarıyla Eskiyeni ve Entourage’da olacak 4 konserin tarihleri:

Dead Elvis and His One Man Grave (Disgraceland)

Kimine göre «KRAL», kimine göre rocknroll’un babası. Ne derseniz deyin, o öldü. Ama toprağın altında pek rahat etmemiş olacak ki geri döndü. ‘One man band’ camiasının en önemli isimlerinden biri olan Dead Elvis gitarı ve iki parça davuluyla diriyken çalmadığı toprakları dolaşıyor. Japonya, Çin, Avrupa ve Güney Amerika turnelerini tamamlayan ölü Elvis, tek kişilik mezarını şimdi de bu topraklara taşıyor. Squoodge Records imzalı LP ve 45 liklerini de yanında getirecek olan zombi Elvis, herkesi homurtulu zombi rocknroll gecesinde birlikte titremeye, çalkalamaya ve sallanmaya çağırıyor !!

Bunu Sen İstedin

Gecenin açılışını 2-akorlu şarkılarını büyüleyici sesi ve kendine has akort düzeniyle çalıp söyleyen mütevazi eski okul teklisi Bunu Sen İstedin yapacak. Akortsuz olabilen gitarı ve minimal ritimleri ile çiğ ve olağan bir dünyadan seslenen Bunu Sen İstedin parçaları harika sözleriyle hayatı saniyeler içinde tersyüz etmeyi başarıyor. Bundan seneler önce kaydedilmiş olmalarına rağmen geçtiğimiz bir yıl içinde sınırlı kez canlı çalınan bu parçalar, yine çok kısa bir süre önce muciti tarafından CD-R formatında bir araya getirilmişti.

İstanbul ve İzmir konserlerinde Trash Wave one man band de yer alacak!

Dead Elvis and His One Man Grave
http://www.myspace.com/onemangrave
https://www.facebook.com/onemangrave

Bunu Sen İstedin
www.myspace.com/bunusenistedin2003

Bir cevap yazın