DATE IV

Bir şeyler yapmaya çalışan ve sonunda güzel şeylerle gelen genç ekiplere saygımız, sevgimiz ve desteğimiz sonsuz. ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü de bunlardan biri. Öğrencilerin bu yıl dördüncüsünü mecburen online olarak düzenledikleri DATE zirvesinde alanında fark yaratmış isimleri “Farklı Bakış” vurgusuyla bir araya getiriyorlar. 12-13 Aralık tarihlerinde youtube kanalı üzerinden takip edebiliyorsunuz. Sokağa çıkma yasağını da bu güzel etkinlik ile değerlendirmiş oluyorsunuz.

DATE Zirvesi Design, Art, Technique ve Experience kavramları çerçevesinde gelişen, bu alanların her birinden veya kesişimlerinden konuşmacılarla bizleri buluşturarak bakış açılarımızı zenginleştirip genişletmeyi amaçlayan çok boyutlu bir zirvedir. Geniş bir meslek grubuna hitap eden bu kapsamlı etkinliğimizin kayıtları, öğrenmeye ve farklı açılardan bakmaya meraklı herkese açıktır. İki gün sürecek olan zirvemizin konuşmacıları oturumlar halinde Youtube kanalımız üzerinden sizlerle bir araya gelecektir.

Etkinlik takviminde konuşmacı panellerinin yanı sıra ‘case study’ yarışması da yer alan DATE Zirvesinde sen de yerini almak istiyorsan etkinliğe kayıt olmayı ve bu süreçte bazı sürprizlerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutma.

Instagram: @date_itu @artitu1773
Youtube: ArtITU Sanatsal Bakış Kulübü
Kayıt formu: https://biletino.com/tr/e-aco/date-iv/ 

Bir cevap yazın