cinsel kitap

“Ailecek Okunamayacak” Cinsel Kitaplar Suçmuş…

Sel Yayınları’nın “Elma” ve “Pazar Sevişgenleri” kitaplarından sonra şimdi de Cinsel Kitaplar dizinden yeni çıkan üç kitabına dava açıldı. Yayıncı Sancı ve eleştirmen Türkel, bilirkişiyi eleştirdiler.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Ben Mila’nın kaleme aldığı “Perinin Sarkacı” , Fransız P.V.’nin yayına hazırladığı “Görgülü ve Bilgi li bir Burjuva Kadınının Mektupları” ve Guillaume Apollinaire’in “Genç Bir Don Juan’ın Maceraları” başlıklı kitaplardan üçünde müstehcenliğe rastlandığı iddiasıyla dava açtı. Savcılık, Juan Manuel de Prada’nın”Kukular Kitabı”na dava açılmasına gerek görmedi.

bakalım ülkemizde kaç tane cinsel kitap meraklısı varmış. erotik kitap, cinsel kitap, download cinsel kitap, erotik kitap indir, cinsel kitap indir, kitaptan çıkan kadınlar (gülmeyin bu tarz şeyler aranıyor), e-kitap cinsel.

1 yanıt: “ cinsel kitap ”
  1. Yuh artık, başlıktaki ifadeye gel :)

    ” ‘Ailecek Okunamayacak’ Cinsel Kitaplar ” … Ulan hangi cinsel kitabı ailemizle okuruz ki? Ki cinsel kitaplar salt bireysel bir aktivite olan mastürbasyona ya da halk diliyle osbire alt döşeme niteliğinde şeyler. Ayrıca, “cinsel kitap” nasıl bir tanımdır, nedir ne değildir ben çıkaramadım düşününce.

    Gerçi De Sade okuyup felsefe de paralayabilir kişi. Ama içindeki hardcore muhteviyattan da nasibini alır. ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir