c sınıfı ekşın filmleri ve dövülen araplar ve çak noris

Arap erkekler sabah kalkar kalkmaz namaz kılar ve hemen, ”hele abudullah bugün kötülük yapmak için ne güzel bir gün değil mi?” diye sorarlar birbirlerine-bakar bakar bakar durarak- çak norisi hesaba katma(ndudan)dan. Oysaki o sarı sakallarıyla, dandik tekmeleriyle ve keleşiyle beklemektedir bu beyinsiz arapların cihadını.

Arap erkekler mutlaka bir kadın kaçırır ve bu kadın şort giymiş moğcera dolu (ameğğğrika, selam rafet ağbi) bir sarışındır, feyktir meyktir ama sarışındır(candır yani).

Bu beyinsiz arapları haşemata çevirmesi uzun sürmez çakın (bi daha görmiyim daaalın şimdi sieee).

İşte bu c sınıfı ve arapları terörist, kadın düşkünü (lan olum kadın sevmenin ve bunda aşırıya gitmenin arabı isveçlisi olmaz lan, kan değil kadın hayattır, tır, long vehicle, küçükken uzun vehici derdik), pis kokan vs. bir grup sapık olarak gösteren filmler yıllarca dini kanallarda bile oynadı. tgrt tivi yayına başladığı ilk zamanlar da yayınlıyordu böyle filmleri. amaaaaa her ne hikmetse bu aptal araplar öyle iyi organize olmuşlar ve öyle muhteşem bir plan yapmışlar ki gidip yunaytid siteytsin iki dişini sökmüşler…

olmadı çak diyorum… olmadı noris diye de ekliyorum… hikayeymişsin hacı… otur bursa üzerinden 2

Bir cevap yazın