burger king – tokat

burger2

evet sevgili bayram sarhoşları. <anahaberbültenimodunagir> tokattan sizlere tokat gibi çarpacak bir haber ile karşınızdayız. </anahaberbültenimodundançık> ülkemiz çizgisinde düşünüldüğünde aslında çok şaşırtıcı olmasa da – süleyman demirel coca-cola ilk türkiye’ye geldiğinde konvoya katılmıştı – yine de bizim için sürrealizmin doruklarında bir olay yaşanmış. sevgili tokat valimiz burger king şubesinin açılışına katılmış. üşenmemiş hoca çağırmışlar ve fotoğrafta gördüğünüz ekip ile dua edip alevde ızgaranın keyfini çıkartmışlar (kar amacı gütsek şu mesajım ile burger king’den ücretsiz menü alırdım). haber din ve devlet işlerinin kapitalizmle kucaklaştığı ne ilk ne de son örnek ve artık şaşırılacak hiçbir şey yok, işte dram bu.

Valimiz Sayın Şerif YILMAZ, Uluslar arası Restaurant zinciri Burger King’in Tokat Şubesi açılışına katıldı.

Gazi Osman Paşa Bulvarı’nda ki Burger King Tokat Şubesi açışına Valimizin yanı sıra  Cumhuriyet Başsavcısı Özkan GÜLTEKİN, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet ÇETİN, Tokat TSO Başkanı Ahmet ARAT ve vatandaşlarımız katıldılar.

Valimiz Uluslar arası bir markanın İlimizde şube açmasından dolayı son derece memnun olduğunu belirterek Burger King Tokat Şubesi’nin işletmecilerine hayırlı uğurlu olmasını diledi.

tokat valiliği resmi sitesi

Bir cevap yazın