binyeşyüz

sıradaki yazıyı postalamadan önce farkettim. binyeşyüz yazı olmuş oluyor site içerisinde. biz demiyoruz arşiv diyor. 2003’de ergenliğimizin zirvesinde fanzin yapalım dedikten sonra bu serüven başladığında buralara kadar geleceğini kesinlikle tahmin edemezdik. defalarca format, domain, altyapı, tasarım değiştirdikten sonra 2008 itibariyle 1500 yazı olmuş olması da bu yazıyı yazdırmak için yeterli sebep kanımca. yazdıklarımızın üçte biri saçmalık olsa size 1000 yazı bırakıyoruz ki işinize yarayan bir şeyler çıkacaktır sanırım. arşivi ihmal etmeyin.

bu 12 yıl içerisinde birçok güzel insanın katkısı oldu etilen’e, birçok güzel insan tanıdık, birçok güzel insan birbirini tanıdı. paylaşmak ve doğru bildiklerimizi söylemekten başka bir şey olmayan bu oluşum bizim için misyonunu doldurdu. yapması gerekeni yaptı. bu veda mesajı değil tabii ki aksine yeni başlangıçların ve belki de yeni hamlelerin müjdesi.

çok fazla uzatmaya ve beylik laflara da gerek yok aslında. sadece okuyan, katkıda bulunan, küfür eden, nefret eden, çok seven, takip eden herkese bir teşekkür. aramıza katılmak isteyenlere de bir hatırlatma.

ingilizce yazalım daha global olsun; etilen is dead. long live etilen!

Comments

OBen BirGün dedi ki:

Belki bir gün yorumda yazarım ama şu an okumak istiyorum

Bir cevap yazın