bedava lig tv izle

merhaba sevgili o veya bu şekilde digiturk çalışanı ya da ücretsiz maç izlemeye çalışan arkadaş. öncelikle maç izlemeye gelen vatandaşı fazla üzmeyelim, linkin burada mevcut değil. fakat maç saatinde google üzerinden arama yapmak yerine maçların yoğun olarak tartışıldığı forumlara ve sözlüklere göz attığın takdirde özel mesajdan çeşitli linklerin paylaşıldığını göreceksin. boşuna google ile uğraşma.

gelelim sevgili çalışana. biliyoruz sen de emir kulusun, yıl sonunda alacağın terfi ve maaş zammına bakıyorsun. yazacağın raporda şunları da içermeni tavsiye ediyoruz ve bir takım sorularımız var;

  • 321 milyon dolar ödeyerek süper toto süper ligi maç yayın haklarını satın aldığınızı belirtiyorsunuz. bu yüzden illegal yayın yapan vatandaşlara karşı savaştığınızı ekliyorsunuz. mevcut sistemin serbest piyasa olduğunu sanırım hatırlatmamız gerekiyor. siz ihaleye girdiğinizde arkanızda siz alın abi biz sizden satın alacağız diyen bir kitle yoktu. halkınızdan destek almadınız. danışmanlarınızın gazına bu kadar gelmeseydiniz. bu agresifliğinizin sebebi işlerin iyi gitmemesi olduğu biraz kampanyalarınızı erken başlatmanızdan belli.
  • dertleri o değil ki olayın yasallığı diyecekseniz, biz de farkındayız. fakat saçma sapan sansürleme yoluna gitmek yerine acaba biz nerede yanlış yapıyoruz diye düşündünüz mü? donan görüntü ve binbir zahmete rağmen vatandaş hala izlemeye çalışıyorsa ve sizden satın almıyorsa acaba fiyatlarımız mı sıkıntılı diye düşündünüz mü? digiturk web tv servisinin ücretlerinde düzenleme yaptığı takdirde emin olun kimse kalitesiz ve sıkıntılı ve kesilmeme garantisi bulunmayan sitelerden o maçı izlemeye çalışmaz. kendim ve etrafımdan genelliyorum.
  • o kadar para dökülmesine rağmen maç yayını içerisinde ekran görüntüsünü bozarak, oraya buraya sıkıştırdığınız reklamlar ile tüketicinizi hiç düşündünüz mü? tüketicinizin sizi neden beğenmediğinin farkında mısınız? sizin isteğiniz ile düzenlenen fikstür sizi yeterince tatmin etmiyor mu?
  • lafı fazla uzatmadan sadede gelelim. düşünülmesi gereken onlarca şey varken blogspot’u engelleyerek her şeyin çözüleceğini gerçekten düşünüyor musunuz? düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, hala düşünüyorsanız interneti türkiye’de yasaklatın çünkü link paylaşımını durduramayacaksınız.
  • yasaklama başvurusunu diyarbakır’da yaparak büyükşehirlerde gelebilecek itiraz başvurularını engellemeye çalışmanız acizlik değil mi?
  • bu başvuruyu yapmadan önce google ile muhtemel çözümler için görüştünüz mü? adamlar biz illegal içeriği destekliyoruz mu dedi?
  • bu karar için şikayet başvurusu yaparkan sadece illegal dağıtım yapan siteleri mi listelediniz yoksa bütün blogspot mu dediniz? yasal olmayan içeriği kapattırmak ne derece saygılı, hangi kamuoyuna saygıyla duyuruyorsun?
  • zaten sevilmiyorsunuz, iyicene nefret edilir konuma geldiniz. isterseniz yeni bir araştırma yaptırın internet kullanıcılarını baz alarak.
  • ayrıca kusura bakmayın ama malsınız, olayın kamuoyuna yayılmasını sağlayarak dreambox ve web üzerinden maçların izlenebildiğini bilmeyen büyük bir kitleye bunu tanıtmış oldunuz.
  • ve siz tüketiciler; olayın çözümü basit. #blogumadokunma yazmanın yanında digiturk aboneliklerinizi iptal etmeniz yeterli bir cevap olacaktır.

online maç izle, spor toto süper lig maçları, izle, ücretsiz, canlı, lig tv, digiturk, beşiktaş, yayın, maç, galatasaray, fenerbahçe, derbi, bedava, beleş, izle, seyret, gör, öğren, digiturk naber?, niye hala okuyorsunuz? peki, trabzonspor, gol, izle, bursaspor, bedava, lig tv, hala mümkün.

Comments

zalım dunya dedi ki:

http://nov.io/Fk78Tv
http://nov.io/ZoFb6a
http://nov.io/H4dwi0
http://nov.io/BAHG64

maç saatinde aşağıdaki kutulardan fenerbahçe galatasaray maçını seçerek izleyebilirsiniz

Ertugrul dedi ki:

Biz eger Turkiyede yasiyorsak Turk takimlarinin maclarini bedava izlememiz lazim bu digiturk ve d-smart para tuzagidir

vokri dedi ki:

yasa tanımayalım, hak gözetmeyelim, emek hırsızlığını özgürlük olarak tanımlayalım, masum mu olacağız bağırarak, öfke nöbetleriyle nereye varılacak.
bugün adı digitürk yarın belki burada digitürke saldıran herhangi birinin içinde olduğu bir ürün.
yanlış kime yapıldığına bağlı olarak doğru olabilir mi?
bugün bana yarın sana…

flagg dedi ki:

digiturk çalışanısınız sanırım :)

yasa tanımayalım: bütün yasalar adil ve haklı mı?
hak gözetmeyelim: hadi yasaları kabul edelim, düzgün bir şekilde işlediğini varsayalım. herhangi bir illegal içeriği olmayan siteler kapatıldı, hak gözetmeyen bu durumda kim?
emek hırsızlığını özgürlük: ortada bir hırsızlık olduğunu düşünmüyorum. yapılan şeyler sistemin açıklarından faydalanmak aynen bütün “masum” şirketlerin “profit” hanelerine daha fazla yazmaya çalışırken yaptıkları gibi. ortada bir hırsızlık varsa denetim şirketlerinin aman daha az vergi verin diye uğraştığı şirketlerden başkası değil bu hırsızlığı yapan.
masum mu olacağız bağırarak: masum olduğumuzu düşünüyorum.
öfke nöbetleriyle nereye varılarak: ortada bir öfke nöbeti yok, bir tepki var, tepkilerle çok güzel yerlere varılabilir. insanlık tarihine baktığımızda ilerlemenin büyük bir kısmı karşıt düşünceler sayesinde gerçekleşiyor.

nömnömn dedi ki:

bu linkler, atanın amına koyim

flagg dedi ki:

sevgili digiturk CEO’su bazı sorularımıza cevap vermiş. fakat yeni sorularımız var;

tek suçlu google yönetimi olmuş. digiturk akşam ebesi oyununa benzer bir yaklaşımla bizden günah gitti rahatlığında bir açıkla yapmış. google’a illegal içerik var, bunları sizin bulmanız gerek demişler adamlar da sallamamış. bize hak tanıyın biz kapatalım demişler google bunu da sallamamış, onlar da mahkemeye “blogger.com” sıkıntılı kapatın demişler. haklı olarak kapanmış.

sayın ceo, anneye anlatır bir biçimde apartman metaforu üzerinden gitmiş. google’ın sahip olduğu bir apartman var, o apartmandaki 5. daire illegal, biz o daireyi kapatın diyoruz kapatmıyorlar. bırakın biz kapatalım diyoruz ona da izin vermiyorlar, biz de apartmana girişi engelliyoruz diyor. ben teşekkür ediyorum kendisine ve tekrar düşündüğümde oldukça düz mantıkla: başka bir ülkede suçlu var, biz o suçluyu bize teslim edin diyoruz. vermiyorlar biz de ülkeye gidişleri engelliyoruz demekle bir olarak yorumlayabiliriz? hala haklı olduğunuzu düşünüyor musunuz? ya da biraz daha düz mantıkla: apartmanı genel olarak internet alemi olarak düşündüğünüzde bütün bu aleme kilit vurmayı da düşünmeniz gerek değil mi “haklı mücadelenizi” sürdürürken?

biz mücadele içindeyiz, iptaller olması önemli değil diyorsunuz. iptal ettiren kişilere takip ettiğiniz bloglar var mı diye sormanız da ironik :)

yeni kurumsal kimliğinizi bu döneme denk getirmeniz tesadüf mü bilmiyorum ama kanımızca başarısız olmuş.

“digiturk digiturk saldır saldır digiturk”

olmaz dedi ki:

yok.aferin

survivor dedi ki:

dreambox dream box digiturk izle canlı maç live dijitürk justin tv maç izle bedava maç izle .lig tv Justin tv izle, Lig tv izle, Canlı Justin tv izle, Canlı Maç izle. justin tv, canlı lig tv izle ligtv canli izle bedava mac izle justin tv online ligtv stream bedava Besiktas Maci izle LigTV Canli Fener Online Bedava LigTV-Canli Galatasaray izle canlı bedava donmadna lig tv izle, bedava lig tv izle, beleş lig tv izle, canlı hd maç izle, CANLI LİG TV İZLE, CANLI MAÇ İZLE, diguturk web :)

Bir cevap yazın