başlıksız

çeşitli haber sitelerindeki haberler ve birçok sitede yapılan yorumlarda okuyabildiğim kadarıyla saçma sapan bir sebepten ölen 7 gencin haberinde yorumların üçte biri, “haketmişler”, “allah affetmez”, “içki de içmişlerdir” tarzı. gençler o an zikir yapsalar zehirlemeyecekti doğalgaz o mantığa göre. yorum onayını geçtim, haberi direk bu şekilde yayımlayan bile gördüm. soğuklardan daha çok titretiyor bu tarz haberleri okumak. ben ettim, siz etmeyin.

6 replies on “ başlıksız ”
  1. ses çıkar moruk. yobazca mobazca gazze bombalanırken eğleniyo ipneler diye sinirlenen adamlardan aynı havayı solumaktan nefret etme. gereksiz.

  2. o vakit hiçbirşeye ses çıkarmayalım. dünyanın nüfusu bilmem kaç milyar iken 3 – 5 tane herif yüzünden çıkıyor savaşlar bırakalım da sallamayalım o zaman. no füçur :)

  3. ülke 77 yada 78 milyon. bırakında 3 5 tane bu tarz okuyucu yorumcu olsun. bide bu tarzlar mesela senin gibi yada ermeni rum yahudiyle aynı havayı solumaktan nefret edenler gibi mantıklarından dolayı kimseyle aynı havayı solumaktan nefret etmez. nefret çocuk oyuncağımı lan. ay heve dirim.

  4. O gazete paçavrasına diyecek birşey zaten yok ta , ölen 7 genç için “noel kutladılar , allah cezalarını verdi” , ” içki içtikleri için öldüler” tarzında okuyucu yorumları ürkütücü. Bu mantıktaki insanlarla aynı havayı solumaktan nefret ediyorum , utanıyorum. Bu “yobaz zihniyete sahiplere” depremde yıkılan camileri görüp , ibret alıp o zaman neden din değiştirmediklerini sormak lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir