Antonymes

Ulu ağaçlar, ulu bir orman geliyor şu anda gözünün önüne. Yüksekçe bir yerdeler. İki arkadaşıyla birlikte. Arabayla güneye iniyorlardı. Araba biraz ötede, yola yakın bir yerlere çekilmişti. Çocuklar oralarda dolanıyordu. Üç kişi, düzlükte ilerlemişler, ağaçların hızla aşağıya doğru inmeğe başladığı yerin kıyısında duruyorlar. Ellerinde çörek, kurabiye türünden bir şeyler; gevip duruyorlar. Arkalarında görkemli bir günün güneşi belli belirsiz alçalıyor artık. Kayran ışık içinde. Ağaçların tepeleri ışık içinde. Artlarındaki  ağaçlar, kamaşan gözlerine koyuca bir serinlik salar gibi. Neredelerdi, ne zamandı bu, ayı, süremi, unutmuş hep. Oradan arta kalan tek şey bir güzellik, bir tamlık duygusu. İşte o kadar: Yaşanmış bir an.

Antonymes – The Licence To Interpret / Re​-​Interpret Dreams. Yani rüyaları yorumlamak / tekrar yorumlamak için lisans deniyor albüme. Daha fazla tanım yapmaya gerek yok. ekip aşağıda ama siz daha aşağı inip dinlemeye başlıyorsunuz. tatlı rüyalar.

Ses: Antonymes, Christoph Berg, Humble Bee, Tape Loop Orchestra, Olan Mill, Clem Leek, Ben Chatwin, Aaron Martin, P Jørgensen, Marconi Union, Bill Seaman, Hummingbird and Ian Hawgood.
Design: Ian Hazeldine / Daniel Crossley
Mastering: James Plotkin
Words: Paul Morley

Bir cevap yazın