alsancak bornova sokağında bir gece ya da bebeğim yankı

tutunabilecek misin aşkım. makyajını bozmadım yemin ederim. kür tabii.

alsancak. izmirin en sevdiğim tarafı. bende topuklusunu elinde tutan makyajı bozulmuş ve içmiş bir kadın gibi kalan izmirin en kadın yeri biraz tehlikeli belki. sokakta bulursan fanzinler. onlarca bar. özgürlük yani o gün nasıl hissediyorsan ol öyle.

ergen çocukların ve it sürüleri gibi gezen kırık oğlanların bazen de burada neler dönüyor lan diye merak eden herkesin geçtiği bir sokak alsancaktaki bornova sokağı. tehlikeli der ahlaksız der geçme der bazen çooook bilmişler. bir kadın olarak gece boyu rahat oturmak istersem bornova sokağında otururum. kim onlarca kadının yaşadığı yerde rahatsız hisseder ki? bence salt kötüler. travesti ablalarımın meskeni. bence ben de biraz travestiyim.

güzeller güzeli kadınlar. yıllanmış hikayelerini çok merak edeceğin ablalar. şşşt yakışıklı sesleri. nispet yapma kız!!! sesleri. her şeyiyle.izbana gideceksem bornova sokağından geçerim.

BEBEĞİM YANKI

geçerken ayy ne güzelmiş maşallah ya da kolay gelsin aşkım dışında o sokakta bir kıza iki üç saniyeden bakıyorsam eyvah. oldu işte. uzun uzun bakasım geldi bi kıza. dönüp dedim ne güzelsin aşkım yaa. sen daha güzelsin aşkım dedi. değildim ama yerdim onu. öpiyim mi seni dedim. öp aşkım dedi gittim yanaklarımdan öptü.

izbana yollandım ama içim içime sığmadı döndüm tekrar numarasını aldım. yazdım gece yazdım gündüz dayanadım gittim gece. arkadaşım yanımda. anlattım yankımı. dedim şöyle hoş böyle çekim böyle böyle tuttum. bekle ha bekle yankıyı. geçenlere yürüüü abicim yüürü dayıcım demekten tırstı tabii arkadaşım. canımın canı ne tatlıydı benimle yankıyı beklerken. yankı kuaförde tabii biz bornova sokağında çarktayız sanki manitayı bekliyoruz.

canımın işi vardı erkenden yollandı göremedi yankımı. bekle ha bekle. manitalarla muhabbet et sigara ikram et. biraz midem bulandı biraz yoruldum. şaka maka bornova sokağında yankının kuaförden çıkmasını bekliyordum.

yankı tam geldi çantayı bırakmaya yukarı çıktı derken zarbolar geldi tipinden bile belli. kızlar içeri geçti ben elimde sigara dışarda. dediler sen de geç! bi manita dedi o normal bayan. içimden dedim aşkım ben normal bayansam sen ekstra normal has bayansın. aşkım kadından kadınsın. lamı cimi yok lan hepiniz kadınsınız. haaa dedi zarbo pardon. ne pardonu ayol dedim içimden. çalışmıyoruz diye pardonluk mu olduk.

yankı yazmış mesaj geldi. aşkım sen ordan uzaklaş laf ediyolar diye. dedim beklicem. bela olduk karının başına o ayrı. indi yankı dedi çok kalamam senle.çalışıcam. dedim kaç veriyolar dedi elli yüz. yüz vercem dedim biraz benle kal.

ara sokaktayız dedim sana laf atsalar dalaşırım dayak yerim. dedi ben hallederim zaten. dedim içimden aşkım sen zaten halledersin de keşke benimle güvende hissetsen. ne hissedecek lan güvende. elli kilo ince uzun kafası güzel küçük kızın tekiyim. oturduk dedim abla anlat. anlattıkları yankıyla bende. drama beklemeyin zaten. ne draması ayol. bıkmış drama bekleyenlerden.

uzadık yavaştan evinin önüne tekrar. verdim ona aldığım bi çift gülü. saklarım dedi kür dedim. bir ay sonra yaz saklamış olucam dedi inandım. öptü dudağımdan e boşluğuma geldi. evinin önündeyiz bekle öpücem ama görmesinler dedim e dedi görsünler. biraz öpüştük. sonra apartmanın içine doğru geçtik. biraz daha öpüştük. yankının dudağında pirsing var. tattığım en güzel ruj dudaklarında. elim belinde beli incecik. inşallah hoşlanmıştır benle öpüşmekten. hak sahibi değilim üzerinde asla olmayacağım ve olamam. alıkoyduğumun parasını verdim sana. bir daha geçersem yine isterim ama. uzaklaştım oradan.

izbanda beklerken yazdım ona dedim daha izbanın gelmesine onbeş dakika var yankı dönüp öpeyim mi seni dedi aşkım evdeyiz polisler yukarı yolladı. allah o polislerin belasını versin dedim içimden. alacağım olsun yazdım ona o cevap vermedi.

maskemle kapattığım dudağımdan ve burnumdan aldığım nefesin dönütü rujunun kokusu. öpmek istedim öptüm seni biraz da bunun haklı gururu. aşkımsın yankı. aşkın olmak isterdim ama olamam biliyorum. ben de her geldiğimde o sokaktan geçerim. serserimsi bi öğrenci kız rahatsız etmez dimi seni.

gecem böyle bitti evdeyim. yankı da döndüğüm semtte oturuyomuş. o kadın doğumda ben cezaevi. ben hapis kalırım sen doğur beni (abla bu gece böyle arabesk)

gönlümü eyledim fena mı kız. kür tabii. keşke sarılıp uyusam ona.

Bir cevap yazın