a.l.f. el kitabı

Doğrudan eylem ve hayvan kurtuluş cephesi için bir rehber

Giriş

Herhangi bir eylem girişiminde bulunmadan önce bu rehberin tamamını tekrar tekrar okuyun. Özellikle güvenlik ve hazırlık bölümlerini içeren kısımları detaylıca öğrenin. Sizlere Edward Abbey’ nin Eko-savunma (Eco defence) adlı kitabını okumanızı da hararetle tavsiye ederiz. Çevresel eylemlere yönelmiş olsa da, kitap inanılmaz derecede ayrıntılı ve öğreticidir. Burada sunulanlar doğrudan eylem üzerine bir anaokul ise Eko-savunma kolej eğitimidir.

İthaf

Bu rehber Hayvan Özgürlük Cephesi’ nin cesur insanlarına adanmıştır. Cinnet çağında birer terörist olarak damgalanabilirsiniz, ancak bir gün doğru olan için savaşmaya cüret etmiş özverili bir savaşcı olarak hatırlanacaksınız.

Telif hakkı

Bu rehber “telif hakkı karşıtı” ilkelerle yayımlanmaktadır. Yazarların yazılı veya sözlü onayı olmadan, bu rehberin parça parça veya bütün halinde herhangi bir çoğaltımı minnetle karşılanacaktır.

Yasal Tekzip

Bu rehber sadece sizin eğlenmeniz, bilgi edinmeniz ve genel anlamda ilginiz içindir. Rehberde geçen aktiviteleri gerçekleştirmeniz için size telkinde bulunmaz. Biz bunu öylesine yazıyoruz. Biz, bu rehberde bahsi geçen, masum canlıları cehennemin dibinden kurtarma kapsamında sunulan, kanıtlanmış etkili yöntemleri uygulamayı veya bu canlılara işkence etmek, sakatlamak ve öldürmek için kullanılan araçları imha etmeyi, hiç kimsenin gerçekleştirmesi için özendirmiyoruz. Bunun yerine evde oturup televizyon izlemenizi ve kayıtsız kalmanızı tercih ederiz.

Comments

veganarşi dedi ki:

işte bunlar görmeyi arzuladığımız hareketler etilen!

Bir cevap yazın