kutulanmış sudan sonra geri dönüştürebilir çanta. 60 günde doğaya karışımı tamamlanıyor. şimdiki plastik poşetler için bu rakam 400 yıl.

60bag

Comments

survivor dedi ki:

bursa’da metro diye bi yerden yapıyorum arada alışverişi orada poşetleri parayla veriyolar ve sanırım temaya falan aktarılıyor para.. paralı olsun en azından ki insanlar evdeki poşetleri ceplerine koyup gitsinler alışverişe. Ha öte yandan parası olan istediği kadar poşet tüketebilir evet hiç adil değil. Ama yeterli parası olan kapalı mekanda sonsuza kadar sigara da içebilir..

g.i.m. dedi ki:

aslında buna gelmeden herkesin kendi filesiyle gidip yada en azından marketlerden çılgınlar gibi çok torba almaması lazım ama önce eğitim lazım yani neden acaba dedirtmek lazım insanlara..

survivor dedi ki:

dostum link çalışıyor problem sende

flagg dedi ki:

eyvallah dostum. emeğe saygı gösteren nadir insanlardansın. madem rep verdin, yeniden rapide atıyorum senin için ama bende açılıyor bilmeni isterim.

ny.batteri dedi ki:

plastik poşet çılgınlığından vazgeçmemiz lazım. bol keseden plastik torba dağıtımı ve kullanımı gibi bir problemimiz var. bu arada link çalışmıyor dostum bir el atıver. teraziye tıkladım yine de.

Bir cevap yazın